İddia: Grand Theft Auto VI duyuru tarihi sızdırıldı!

26 Ekim de sürüleceğini düşünmüyorum duyurulacağını düşünüyorum. 1-2 yıl sonrası da çıkar muhtemelen.

Objektif bakan bir yorum tebrikler. GTA 6 yakın zamanda çıkması imkansız. Hatta 2030'dan önce çok zor.

26 Ekim olmasa bile yıl sonuna kadar GTA V'ı trailerini görmek şaşırtıcı olmaz.

2030'dan önce cikma ihtimali bu sene SA:MP ligini kasimpasanin kazanması gibi bir şey. Adamlar sampiyonlar liginde bile değiller. Yani imkansiz.

Objektif bakan bir yorum tebrikler. GTA 6 yakın zamanda çıkması imkansız. Hatta 2030'dan önce çok zor.

2030'dan önce cikma ihtimali bu sene SA:MP ligini kasimpasanin kazanması gibi bir şey. Adamlar sampiyonlar liginde bile değiller. Yani imkansiz.

Yok 2050 kaç yıldır geliştiriliyor zaten 2024te çıkış yapar.

Şimdiden para biriktirmeye başlayın 1-2 yıl sonra 😄 2030 a çıkar diyenler, o oyunun çıkış tarihi değil sizin oyunu para biriktirerek alabileceğiniz tarih 😄

Şimdiden para biriktirmeye başlayın 1-2 yıl sonra 😄 2030'a çıkar diyenler, o oyunun çıkış tarihi değil sizin oyunu para biriktirerek alabileceğiniz tarih 😄

Hocam forumda 2017 de herkes GTA 6 beklerken ben dedimki 10-15 seneden önce cikmaz. Linç yedim. Bu yazdığım burada dursun. Bir sürü şirkette çalıştım. Bilgisayar sektörü dahil. Şirketlerin bakış açısını tahmin etmek zor değil. Rockstar'da bir ticari işletme hayır kurumu değil. GTA 5 ve red Dead milyon dolarlar kazandiriken yeni bir oyunu asla çıkartmazlar. GTA 5'in de tamamen bitmesi 6-7 sene sürebilir. Ticaret politikasi. Bu sebepten 2030'larda ancak gelir.

Hocam forumda 2017 de herkes GTA 6 beklerken ben dedimki 10-15 seneden önce cikmaz. Linç yedim. Bu yazdığım burada dursun. Bir sürü şirkette çalıştım. Bilgisayar sektörü dahil. Şirketlerin bakış açısını tahmin etmek zor değil. Rockstar'da bir ticari işletme hayır kurumu değil. GTA 5 ve red Dead milyon dolarlar kazandiriken yeni bir oyunu asla çıkartmazlar. GTA 5'in de tamamen bitmesi 6-7 sene sürebilir. Ticaret politikasi. Bu sebepten 2030'larda ancak gelir.
Hocam Gta 6 2030 yılında çıkmaz o kadar bekletmezler oyunu zaten Şuan oyun hazır büyük ihtimalle 2025’in başında çıkar.

Geri
Yukarı