Ilaçlar gerçekten iyileştiriyor mu?

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Evet dostlar, bu konuda size bu soruyu sormak istedim. Bir yerde rastladığım yazıda şöyle yazıyordu. "İlaçlar hiçbir insanı iyileştirmez çünkü iyileşen her insan ilaç firmasının kaybettiği bir müşteridir. "Bende bu konuya bayağı bir kafa yordum ve hak verdim. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Bütün otoimmun hastalıkların temelde vücuttaki bazı eksikliklerden kaynaklandığı ki bazı çok önemli döngülerin bozulması ile alakalı olarak biliniyor.Bu konuda metilasyon döngüsünü araştırmanızı öneririm size.Modern tıp ise sadece insanlar yaşasın mantığındadır sürünmeleri önemli değildir.

Zannetmiyorum iyileştirdiğini ama yine de kullanıyoruz. Neyse bunlar hep dış minnakların oyunu. :)

1-2 Yıldır minoset dahi en ufak bir ilaç kullanmıyorum ağrı olursa bol su içiyor ve aldığım proteini yükseltiyorum ve geçmesini bekliyorum ve bu şekilde yaşamaya başladığımdan beri neredeyse 4 ayda 1 kere hasta oluyorum o da genelde burun tıkanması ve 1 günde geçiyor. :)

İlaçlar iyileştirmez, geçiştirir sonra ağrılar birikip gelir o ağrıyı ilaçlar da geçiremez.

Tanıdık bir doktor itiraf etti. İlaç firmalarıyla anlaşma yapıyorlarmış. Örneğin X firması ile anlaşıyor. Doktor X firmasının ilacını 10 hastaya aldırıyor X firmasıda doktora 1 hafta Antalya gezisi hediye ediyor gibi.
1-2 Yıldır minoset dahi en ufak bir ilaç kullanmıyorum ağrı olursa bol su içiyor ve aldığım proteini yükseltiyorum ve geçmesini bekliyorum ve bu şekilde yaşamaya başladığımdan beri neredeyse 4 ayda 1 kere hasta oluyorum o da genelde burun tıkanması ve 1 günde geçiyor. :)

İlaçlar iyileştirmez, geçiştirir sonra ağrılar birikip gelir o ağrıyı ilaçlar da geçiremez.
Sonuna kadar haklısınız hocam

Geri
Yukarı