İmamoğlu davası bugün sonuçlanıyor

İstanbul Belediye Başkanı'na "HAKSIZ" bir siyasi yasak ve hapis cezası veriliyor, yazdığınız mesaj da ortada.
Sana göre haksız olması haksız olduğu anlamına gelmiyor. Az önce genelleyerek "HALK" Ekrem'in yanında demiştiniz. Çok seviyorsunuz böyle algı yapmayı. Halk onun yanında olsa %49 karşıtı çıkmazdı.

Sana göre haksız olması haksız olduğu anlamına gelmiyor. Az önce genelleyerek "HALK" Ekrem'in yanında demiştiniz. Çok seviyorsunuz böyle algı yapmayı. Halk onun yanında olsa %49 karşıtı çıkmazdı.
Bana göre haksız mı? Sen nasıl cahil cühela birisisin anlayamadım. Büyük ihtimal olayı bile bilmiyorsun, cahilliğin temsilisin.

Aynen.

Süleyman Soylu, Ekim 2019'da Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'ne katılmak için Fransa'ya giden İmamoğlu'yla ilgili isim vermeden, "Avrupa'ya giderek Türkiye'yi şikâyet eden ahmağa söylüyorum. Bunun bedelini bu millet sana ödetecek" demişti. İmamoğlu da üstü kapalı olarak, "31 Mart'ta seçimi iptal edenler ve dünyada, Avrupa'da, onların gözünde nereye düştüğümüz noktasında, o olan şeylere, biten şeylere baktığımızda, tam da işte 31 Mart'ta seçimi iptal edenler ahmaktır" dedi.

Geri
Yukarı