IPhone 11 mi iPhone XS mi?

Foruma 6 yıl önce katılarak anlattığımı anlamadıysanız sizin sorununuz. Zaten kılıf şarj aleti gibi bir çok ürünün her yerde bulunabileceğini belirtmişim. Bir misafirliğe gittiğinizde veya şarj aletinizi evde unuttuğunuzda, Android şarj cihazları Iphone ile uyumlu olmuyor. Iphone 4-5-6-7 telefonlarını tecrübe etmiş birisi olarak düşüncem bunlar. Telefonu 1 sene kullandıktan sonra şarj diye bir şey kalmıyor. Şarjı %100 yapıyorum ve dışarı çıkıyorum. Biryere oturup telefonu açtığımda şarjımın %75 olduğunu görüyorum. Zaten oyun oynuyorsanız Pubg Mobile gibi oyunlarda ilk 10 dakikadan sonra şarj az uyarısı alıyorsunuzdur. Telefona abartılı olmadan 5-6 uygulama fazla yükleyince telefon kafayı yiyebiliyor. Pubg Kasmaya RAM kullanımı artmaya başlıyor. Sistem özellikleri deseniz zaten Apple sağolsun basmış hafızayı göndermiş telefonu. Her yıl kamera ve hafızayı arttırıp işte yeni telefon! diyerek satışa sunuyorlar. Binlerce para verip sadece hafızaya yatırım yapıyorsunuz haberiniz yok. Gerçekten acayip kaliteli camları var. Getir telefonunu tek haraketimle ekranı kırabilirim. Ben değil herkes kırabilir çünkü çok kötü camları var. Isterlerse sanayide kullanılan kaynak maske camlarını taksınlar. Yine kırılıyor farkı yok! Bir tasarımcı olarak hiçbir photoshop uygulamasını AppStore'de bulamıyorum. Şimdi söyliyeceklerimi iyi dinleyin.

Gerçekten Iphone 11 adındaki telefona bu kadar para verecek varsa aklını kaçırmıştır. Hakaret etmek istemiyorum kendimi zor tutuyorum ama gerçekten daha iyi telefonlar olmadığını düşünenler akılsızdır. Herkes Iphone'yi met etse bile sonuçlar malesef farklı.

Eki Görüntüle 493380

Bakın ben size bu telefonu alın demiyorum, kimse yanlış anlamasın. Sadece Huawei değil Xiaomi, Oppo gibi bir çok Android marka çok daha ucuza fiyat performans ürünleri çıkartıyorlar. Bir telefona 7.000 TL gibi uçuk bir fiyat vermek yalnış. Ne olacak alacaksın biraz tad alıp yere düşüreceksin. Olmadı 3 sene sonra bozulacak. Ama ucuza aldığın telefonlar 3 sene yerine 2 sene dayanıp Iphone 11'in 3/1'i fiyata tekrar alacaksın.

Eki Görüntüle 493382

Sadece ergen kızlar ve gösteriş meraklılarının kullandığı IOS işletim sisteminin bir tek Ipad'ini başarılı buluyorum.

Şimdi size tek bir soru sormak istiyorum. Hiçbir bilgisi olmadan araştırmadan bana

Gibi sözler söyleyen bu adam mı haklı, yoksa ben mi haklıyım?

Benim size önerim Iphone 11 veya Iphone X almamanız. Hayırlı akşamlar, iyi sosyaller.
Hocam komedyenlik kariyerinizde başarılar çok güldüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı