iPhone 14 Pro vs 15 Pro

Tyrist

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba,

Fiyat olayını görmezden gelirsek şu an iPhone 15 Pro mu yoksa iPhone 14 Pro mu almam mantıklı?

iPhone 15 Pro ile ilgili çıkan ısınma ve kırılgan olma gibi haberler çıktı. Sizce mantıklı olan hangi model?

Yenisi olsun bizim olsun en kaliteli telefon bile düşürürsen kırılır dikkat etmen gerek ısınmaya bir şey diyemem kullanmaya bağlı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba,

Fiyat olayını görmezden gelirsek şu an iPhone 15 Pro mu yoksa iPhone 14 Pro mu almam mantıklı?

iPhone 15 Pro ile ilgili çıkan ısınma ve kırılgan olma gibi haberler çıktı. Sizce mantıklı olan hangi model?
Type C geldi, çok güçlü dedikleri işlemci çıkarttılar. Beraberinde ısınma ve optimizasyon sorunu geldi. iPhone 16 serisi beklenmeli bana göre. Sonuçta markalar yeni bir şey çıkartıyor ve yıl içinde çıkardıkları güncellemeler, yamalar ile optimize ediyorlar ve bundan kendileri de tecrübe kazanıyor. O yüzden 2-3 modelde bir değiştirilmeli iPhone eğer devrim niteliğinde yenilik varsa veya param var değiştiricem deyip değişmek isteyenler için.
Fiyata bakmazsak 15 Pro tabii ki daha mantıklı. :)

apple harici marka düşünmüyorum ve 14 pro veya 15 pro arasından birisini seçeceğim bu hafta.

Normalde en son çıkanı almayı mantıklı bulurum çünkü her sene bir eski iphone modeline ios desteği kesiliyor. Yeni olanın desteği geç kesilir.

Ama kafamı karıştıran şey çıkan hatalar. Çözülebilir mi diye merak içindeyim.

Şimdilik kusurlu bir model 15 Pro Max, belki GPU çekirdekleri yüzündendir. 🤷🏿
14 Pro tercih edilebilir ama şahsen S23 serisine yönelirdim, kamera ve donanım tarafında ekstrem farklar yok, elma logosu var diye para ziyan edilmez.

Geri
Yukarı