iPhone 14 Pro vs 15 Pro

Fiyati gormezden gelirsek 15 pro tabii ki.
Hatalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

15 Pro tabii ki.
Yakın zamanda düzelir mi sizce eksikler?

Type C geldi, çok güçlü dedikleri işlemci çıkarttılar. Beraberinde ısınma ve optimizasyon sorunu geldi. iPhone 16 serisi beklenmeli bana göre. Sonuçta markalar yeni bir şey çıkartıyor ve yıl içinde çıkardıkları güncellemeler, yamalar ile optimize ediyorlar ve bundan kendileri de tecrübe kazanıyor. O yüzden 2-3 modelde bir değiştirilmeli iPhone eğer devrim niteliğinde yenilik varsa veya param var değiştiricem deyip değişmek isteyenler için.
Fiyata bakmazsak 15 Pro tabii ki daha mantıklı. :)
Elimdekini bu sene değiştirmek istiyorum. Her sene alabilen biri değilim. Yaz başı karar verdim 15’i beklemiştim ama üzdü beni biraz🥲

Elimdekini bu sene değiştirmek istiyorum. Her sene alabilen biri değilim. Yaz başı karar verdim 15’i beklemiştim ama üzdü beni biraz🥲
Düz iPhone 15'te 90 Hz ekran olsa bana göre ev kullanıcısı için "tam olmuş" diyebileceğim bir cihaz olacaktı ve kendim de almayı düşünüyordum. Ama sağolsun Elma öyle uygun görmemiş şaşırtmadı bizi. O yüzden 16 serisini bekleyeceğim mecbur koymaları gerekecek artık.
15 Pro/Max modelleri tabii ki iyi yani ısınma sorununu da hallederler tam sorunu ne haberi görmedim ama oyun oynamıyorsan fark etmezsin bile.

Pek hatası yok 14 pro da aşağı yukarı böyle model. Titanyum kasa arkası cam, arka kısmının kırıldığı videolar oldukça normal. 14'ler paslanmaz çelik kasaydı 10 kiloydular tutarken zorlanıyorum ben. Çok şikayet gelince titanyuma geçtiler hafif olması için. Instagram, twitter kullanıp kapatacaksan ısınma yaşamazsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı