iPhone 14 vs S23 Plus

120Hz ekranın oyun dışında başka faydasını göremedim ben. O kadar gereklide değil aslında. Bir süre sonra akıcılık unutuluyor ve farkı tekrar görmebilmek için 60Hz'de kullanmak gerekiyor. Zaten telefonda Türkiye'de değerini çok koruyor. iOS'in stabilitesi falan vs. Bence iPhone 14.

Konusu açılmıştı ama ayrı olarak kendim de acmak istedim siz hangi telefonu tercih edersiniz ve neden?

S23 vs iPhone 14.

Su zamana kadar andorid kullanmis biri olarak su an bende s23 almayi dusunuyorum. Ama ciddi bir sekilde Apple a gecmeyi dusunmeye basladim. En onemli sebebi Android telefonlarin bir sene icerisinde degerinin yarsini kaybetmesi. Telefonu bozulana kadar 4-5 sene kullanma niyetin varsa ok ama ikinci el satar telefonu yenilerim gibi dusuncelerin varsa kesinlikle iphone al.

Merhaba, ne yaptınız hocam? Cihaza karar verebildiniz mi? Herkes 13 Pro diyor ama 14 Pro fiyatına 13 Pro satılıyor. Yıllarca Apple ürünleri kullandım değiştirmek istemediğim için karar da veremedim. 13 ve 14 neyse S22 ve S23'te öyle oldu açıkcası o yüzden de işler zorlaştı benim adıma.

Merhaba, ne yaptınız hocam? Cihaza karar verebildiniz mi? Herkes 13 Pro diyor ama 14 Pro fiyatına 13 Pro satılıyor. Yıllarca Apple ürünleri kullandım değiştirmek istemediğim için karar da veremedim. 13 ve 14 neyse S22 ve S23'te öyle oldu açıkcası o yüzden de işler zorlaştı benim adıma.
S22 ve S23 arasında çok büyük fark var.

S22 ve S23 arasında çok büyük fark var.

İşlemci hariç özellikleri aynı resmen hocam başka bir fark varsa aydınlatırsanız sevinirim. Artık karar kılmak istiyorum çünkü.

Geri
Yukarı