iPhone 5S mi PS4 mü?

Xerjoff

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Okul dönemi bitti. Malum, biliyorsunuz hediye dönemi de başladı. Babam ya iPhone 5S ya da PS4 alabileceğimizi söylüyor. Ben kararsız kaldım. Oyun oynamayı da cok severım. Kardesım 8 yasında, GTA hastası. Alalım alalım diyor, ben de artık oyun videolarını internetten izlemekten sıkıldım. Şu an elimde telefon da yok ama ucuza başka kullanışlı bir telefon alabilirim diye düşünüyorum. Sizce ne yapak gerek? Oyunları 140 TL'den alabiliyoruz ancak bence 2.el ve takas PS4 oyunları arttıkça 40-50 TL'ye alabileceğimzi düşünüyorum.

Fikirleriniz önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun videolarını izleyip oynayamamak :( yalnız değilsin kardeşim. Madem elinde imkan var al ps4dü keyfine bak. Yeter artık video izlediğin artık uygulamaya geç kardeşim tadını çıkar

Bildiğim kadarıyla gta 5 daha ps4 de çıkmadı. Yani cumartesi alsan bile kardeşim yine video izleyecek kardeşin :) videonun çözümü ps3 ama orası sana kalmış tabi

Ne amaçla kullanacağına bağlı. Eğer her zaman internette sörf yapmak istiyorsan 5S ama yok ben baba gibi oyunları oyunları canavar gibi bir cihazla oynayacağım işte o zaman PS4 derim. Fakat alacağın telefon senin ihtiyaçlarını karşılıyor ise PS4 al. Bende sıkıldım internetten oyunların videolarını izlemeyi. PlayStation oyunları pahalıdır. 2.el bence de mantıklı ama o kadar ucuz olmaz diye düşünüyorum. Fakat satan kişiye göre değişir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı