iPhone 5S mi LG G3 mü?

• Konuyu başlatan Xasthur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 13B
Telefon değiştirirken ilk tercihim elimdekini satmak oluyor. O sebeple piyasasını düşündüm. @Cynara

LG'nin donanım açısından iPhone ile kıyaslanamıycak kadar iyi olduğunu biliyorum ama android işletim sistemi 2-3 GB ram ile çalışırken İOS'a 1 GB ram yeterli oluyor. Beni cezbeden iki şey iPhone'un stabilliği ve 2. el piyasası başka bir şey yok. @AlbayrakOguzhan

Stabil olmasının tek nedeni çok boş olması.Andorid cihaza ParanoidAndroid gibi romları yüklersen aktığını göreceksin zaten. Ayrıca 1GB ram in Multi Tasking te de çok başarılı olduğunu söyleyemem ama 2.el konusunda haklısın

Şu an kullandığım Galaxy S3'te CM 11 4.3.1 romunu kullanıyorum stabil olmasına stabil ama şarjı resmen sömürüyor underclock yapmazsan. Custom rom kullanmayı pek sevmiyorum. @CanDurukan

Şu an kullandığım Galaxy S3'te CM 11 4.3.1 romunu kullanıyorum stabil olmasına stabil ama şarjı resmen sömürüyor underclock yapmazsan. Custom rom kullanmayı pek sevmiyorum. @CanDurukan

Haklısın şarjı sömürüyor zaten stabillik anlamında söyledim. Telefon alırken 2.el olayınıda o kadar düşünme zaten bu TV,PC,konsol vs. değil ki gün boyu elimizde ve cebimizde taşıyoruz satarken zarara girmek normal ha 500tl girmişsin ha 600tl (o kadar küçük bir fark değil ancak bu uçuk fiyatlar arasında düşük kaldı)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı