iPhone 5S mi LG G3 mü?

• Konuyu başlatan Xasthur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 13B
X

Xasthur

Ziyaretçi
Telefonda FM Handheld 14 dışında oyun oynamam. Yoğun olarak Twitter, Whatsapp, Youtube, İnstagram ve Facebook kullanıyorum. Android'e alıştığımdan dolayı kafam G3'e kayıyor ama İOS'un stabilliği beni kendine çekiyor. Tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Öncelikle başlığa cevap vermek istiyorum.G3 şu an testlerde iphone 6 yı geçen bir telefon.Ama ios her zaman daha iyidir.Ve g3 e tabiki tercih edilir.

Arkadaşlar Iphone tamam stabil falan ancak bu G3'ün kötü olduğu anlamına da gelmez ki.
Iphon'u savunabileceğiniz stabil kelimesi hariç başka kelime yok neredeyse :)
Hep söylüyorum, 2K ekran, o güzelim kamera Iphone 5S'de olsaydı siz hala stabilitesini mi savunuyor olurdunuz yoksa yahu 2K ekran var daha ne olsun mu derdiniz?

Ben hiç ama hiç düşünmeden G3 alırdım. Bak, Recep abi bile ekran boyutları yüzünden Iphone 6 ile ancak 2014 senesinde tanışabildi.
2014 senesinde o saçma ekrana para yığdırmak istiyorsan buyur yığdır.

Öncelikle cevaplar için teşekkürler :) ekran boyutu benim için önemli bir unsur degil aslında. Ben telefonun donanimiyla ilgilenmekteyim. G3 donanim olarak çok iyi ama iPhone kendine cekiyor işte :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı