iPhone 5S mi LG G3 mü?

• Konuyu başlatan Xasthur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 13B
kullandığın süre içerisinde yavaşlama istemiyorsan iphone 5s senin tercihin fakat şarjı uzun vadeli olan ve androidin çok kaliteli bir telefonunu almak istiyorsan LG G3 diyorum.(ayrıca G3 android telefonlar arasında en stabile telefon olarak gösterilebilinir).Kolay gelsin

Aslında cevabı kendine vermişsin sadece bir oyun oynuyorum diyorsun ve sosyal ağlarda fazla takılıyorum diyorsun stabilliği ve telefonunun arkasında durması yönünde apple'ı tercih etmeni isterim ama Lg G3' ünde dünya çapında ödüllerinin ve hala yeni çıkan telefonları bile geçtiğini hatırlatırım.

Telefon değiştirirken ilk tercihim elimdekini satmak oluyor. O sebeple piyasasını düşündüm. @Cynara

LG'nin donanım açısından iPhone ile kıyaslanamıycak kadar iyi olduğunu biliyorum ama android işletim sistemi 2-3 GB ram ile çalışırken İOS'a 1 GB ram yeterli oluyor. Beni cezbeden iki şey iPhone'un stabilliği ve 2. el piyasası başka bir şey yok. @AlbayrakOguzhan

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı