iPhone 6S Plus alınır mı?

Eğer hızlı satmak istiyorsan 1.200 lira yazıp ilk gelene verebilirsin ancak eğer acelen yoksa bence daha yüksek fiyatlara satabilirsin. Ancak senin cihazın 16 GB ve en en en az tutulan modeli. Satmakta biraz zorlanabilirsin.

Teşhir ürünü bitik bir ikinci elden daha kötüdür.
Şu an fark ettim, araştırma yapacağım hocam. Siz ne dersiniz 7 Plus'a?

iPhone 6S Plus, günlük kullanım için alınabilir. Ancak bu telefondan çok fazla bir şey beklemeyin.
Üstüne para ekleyebilirseniz, 7 Plus almak daha mantıklı olacaktır.
Ayrıca Android takıntınızı anlayamadım, Android tarafında bu fiyata daha güzel telefonlar var.

iPhone 6S Plus, günlük kullanım için alınabilir. Ancak bu telefondan çok fazla bir şey beklemeyin.
Üstüne para ekleyebilirseniz, 7 Plus almak daha mantıklı olacaktır.
Ayrıca Android takıntınızı anlayamadım, Android tarafında bu fiyata daha güzel telefonlar var.

İlk alındığında evet çok güzel iyi hoş. Aradan birkaç yıl geçince telefonu nereye satacağını şaşırıyorsun. Düşük bütceler için en mantıklı cihazlar iOS bandında bence

2. elin hakkını yemeyeyim, sağlam cihaz bulmak önemli. Arkadaşım takas yapa yapa, iPhone XR'a kadar çıkmıştı. Ama ekran ölüydü tabii.
Teşhirin çalıntı olma ihtimali yok, suça karışmış olma ihtimali yok, servis dışında tamir görme ihtimali yok. İkinci el güzel ama çok riskli maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı