iPhone SE 2020 batarya konusunda nasıl?

@Muyan İşini görür. Siyah temayı da açarsın. Senin diğer konuda isteklerini rahatlıkla karşılıyor. En az 2025 yılına kadar güncelleme alıcak. Batarya kısmını biraz görmezden gelirsin. Alternatif olarak Oppo Reno 4 modeline bakabilirsin. Diğer Android cihazlara göre daha hafif ve ince. Sende ince ve hafif bir modele bakıyorsun. Vatan'da gece yarısı 3850 TL oluyor. Aynı kullanımda 10 saat ekran süresine ulaşabilirsin.
Bu telefonun (Oppo Reno 4) bazı videolarına baktım ve açıkçası diğer Android orta sınıfa göre sevdim gibi. Taksit imkanı daha yakın olursa bunu da tercih edebilirim. Çünkü diğer Android telefonlara bakınca kameralar yerlerde geziyor. Dün arkadaşım da sağ olsun Discord üzerinden yayın açarak Orta düzeyde telefonların kamerasını en az 3 farklı videoda baktık ve Xiaomi ve Samsung açısından pek tatmin olamadık ama şu an önerdiğiniz (Android tarafında) bu telefon fena değil gibi özellikle ağırlığı ve ekranın 2020 çıkışlı sınırda küçük bir ekran olması da benim için daha iyi oldu (6.4'') ayrıca PPI değerlerinin de son derece memnun edebileceğini umuyorum.

(SE 2020 sadece Gece Modu olmadığı için geceleri çuvallıyordu ama ortalamasını üst bir puanda beğendik, fakat bu sanırım bir uygulamayla çözülebiliyordu).

Bu telefonun (Oppo Reno 4) bazı videolarına baktım ve açıkçası diğer Android orta sınıfa göre sevdim gibi. Taksit imkanı daha yakın olursa bunu da tercih edebilirim. Çünkü diğer Android telefonlara bakınca kameralar yerlerde geziyor. Dün arkadaşım da sağ olsun Discord üzerinden yayın açarak orta düzeyde telefonların kamerasını en az 3 farklı videoda baktık ve Xiaomi ve Samsung açısından pek tatmin olamadık ama şu an önerdiğiniz (Android tarafında) bu telefon fena değil gibi özellikle ağırlığı ve ekranın 2020 çıkışlı sınırda küçük bir ekran olması da benim için daha iyi oldu (6.4") ayrıca ppı değerlerinin de son derece memnun edebileceğini umuyorum.

(SE 2020 sadece gece modu olmadığı için geceleri çuvallıyordu ama ortalamasını üst bir puanda beğendik, fakat bu sanırım bir uygulamayla çözülebiliyordu).

20 liraya App Store'da satılan bir uygulama var gece modunu getiriyor IPhone'lara shiftdelet net denemişti ben beğenmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20 liraya App Store'da satılan bir uygulama var gece modunu getiriyor IPhone'lara shiftdelet net denemişti ben beğenmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet hatta o uygulama normalden biraz daha iyi optimize ediyor fakat iş geceye geldiğinde uygulama çok harika işler çıkartıyor.

Şimdi cidden kafam çok karıştı Oppo Reno 4 mü almalıyım yoksa iPhone SE 2020 mi? İkisi de çok hafif telefonlar, konunun başında da belirttiğim gibi ekran konusunda sıkıntılarım yok ve kullanım değerlerimi de ilerleyen (tahmini 2.sayfa) sayfalarda paylaşmıştım. Tek korkum pil.

Maksimum 5500 TL'ye kadar çıkabilen esnek bir bütçem var. IPhone'ların kamera teknolojisini severim, ekran boyutu 4.7 inç bana yeter aynı şekilde hafifliği de ve 6 yıldan daha uzun bir süreli iTunes hesabım mevcut fakat konumuz şu:

1821 mAh batarya kapasiteli bu minik dostumuz günlük sosyal medya kullanımlarda nasıldır?

A13 bionic işlemcisiyle beraber üst seviye oyunları rahatlıkla açabiliyor bunların test videosunu izledim ama test videolarında videodan videoya pil düşüşleri, ekran süreleri değiştiği için konu açmaya karar verdim.

Kişisel olarak yazarsam: Instagram ağırlıklı, ortalama üstü YouTube, web gezintisi ve çok az Twitter/Facebook.
Ben fazla oyun oynamam ama oynarsam da beni yarı yolda bırakma ihtimali var mı? Örnek verirsem 1-1.30 saat PUBG Mobile oynasam daha sonra günümü devam ettirebilir miyim? Oyundan sonra tabii ki hemen Instagram'a falan dalmam 1 saat sonra Instagram'a girerim diyelim ve ortalama 1 saat takılırım.

Sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum fakat lütfen Android-iOS kavgası çıkmasın yani Android cephesinden de önerebilirsiniz fakat lütfen bu farklı piyasadan kavgası çıkmasın.
1821 Miliamper. Günü kurtaramaz. Eğer kullanıyorsanız mutlaka orijinal şarj ile şarj edin.

Önümüzdeki ay alacağım fakat yine Android tarafına yönelmeye başladım fakat Androidlerde de Oppo Reno 4 kamera yönünden biraz daha ön planda tutuyorum. Yani SE 2020'ye çok yakın bir performansı var kamera konusunda.

Heh geldiler hiçbir inceleme yapmayıp sadece kağıt üstündeki veri ile yorum yapanlar.
Ben kağıttaki değerlerle fazla ilgilenmem zaten böyle yorumları da fazla dikkate almıyorum. Canlı test videolarını, kamera ve oyun alanlarında incelerim ve mümkünse mağazaya gidip arasında kaldığım ürünlerin hissiyat ve konfor açısından da değerlendiririm.

Şu anlık iPhone SE 2020, A51, Mi 10 Lite'ları mağazada deneyimleme fırsatım oldu ve bu üçlü arasından iPhone SE 2020 gerçekten şıktı fakat pil konusunda oldukça korkutuyor.

Önümüzdeki ay alacağım fakat yine Android tarafına yönelmeye başladım fakat Android'lerde de Oppo Reno 4 kamera yönünden biraz daha ön planda tutuyorum. Yani SE 2020'ye çok yakın bir performansı var kamera konusunda.

O telefon kaç kamera ile SE 2020’nin tek kamerasına yetişmeye çalışıyor. 😁
SE 2020 kamerası A51’den iyi mesela videosuda var kanıtım olur.

O telefon kaç kamera ile SE 2020’nin tek kamerasına yetişmeye çalışıyor. 😁
SE 2020 kamerası A51’den iyi mesela videosuda var kanıtım olur.
Kesinlikle OPPO'yu savunmuyorum yanlış anlamayın izlediğim videolarda Alt düzey telefonlarda (A51 vs) yazılımdan destek almadığı için kamerası kötü bana göre. Oppo Reno 4 hafif desteği alabiliyor fakat bu desteği en iyi alan ve işini çok iyi yapan SE 2020 bu doğruya doğru.

Gece modu dediğiniz koyu mod değil mi?

Geri
Yukarı