İtopya Kargo Geçikmesi

BugraEroglu

Centipat
Arkadaşlar selam,

Sipariş tarihi ve saati 25/05/2020 14:49:31.

Siparişim hakkında bilgi almak için 29.05.2020 tarihinde 11:00 sularında 0850 259 26 96 nolu müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 57 dakika sıranın bana gelmesini bekledim ve sıra bana gelince telefonu yüzüme kapattılar. Ürünüm 5 iş günü içerisinde kargoya verilmedi ancak 3 iş günü içerisinde verileceğine dair sitede bilgi paylaşılmış. Ben de esnafım, ben de ticaret ile uğraşıyorum ve satın aldığım bilgisayar kasasını bir müşterim için satın aldım. Hem beni mağdur ettiler hem de 1 saat bekletip suratıma telefonu kapattılar.
Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkeste şuan bu problem var sizinle konuşmak istemiyorlar işleri ters düşüyor anlaşılan kargolar hakkında sıkıntı çekiyorlar.Mobilya satan alışveriş siteleri gibi bunlarda ürünü gönderemeyince telefonuda açmıyorlar.Büyük ihtimalle ürün eline biraz daha geç gelecek ama korkmana gerek yok ürün eline gelir.

Arkadaşlar selam,

Sipariş tarihi ve saati 25/05/2020 14:49:31.

Siparişim hakkında bilgi almak için 29.05.2020 tarihinde 11:00 sularında 0850 259 26 96 nolu müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 57 dakika sıranın bana gelmesini bekledim ve sıra bana gelince telefonu yüzüme kapattılar. Ürünüm 5 iş günü içerisinde kargoya verilmedi ancak 3 iş günü içerisinde verileceğine dair sitede bilgi paylaşılmış. Ben de esnafım, ben de ticaret ile uğraşıyorum ve satın aldığım bilgisayar kasasını bir müşterim için satın aldım. Hem beni mağdur ettiler hem de 1 saat bekletip suratıma telefonu kapattılar.
Ne önerirsiniz?
1 saat sonra kendileri kapatmiyor. Otomatik 1 saat sonra kapaniyor. Bu şikayetten arayan insan sayisi çok fazla. Beklemekten başka çareniz yok. 10 iş günü içerisinde gelecektir. Tahminim.

Kargolarda çok büyük yoğunluk ve problem var. Yığma sistemi ile çalışmaya başlamışlar yetişsin diye. Allah ne verdiyse doldurup bir an önce yetiştirmeye çalışıyorlar. 20 Mayıs'ta aldığım ekran kartı daha bugün yola çıkmış. 2 gün sonra geleceğini varsayarsam 11-12 günde teslim almış olacağım. İtopya kargoya vermiş olsa bile henüz sana yansımamış olabilir. Hem satıcılar yoğun hem kargolar yoğun. Ceremesini alıcılar çekiyor.

Kargolarda virüs nedeni ile gevikme olabilir. 3 iş gününde kargoya verilecek demişler bu akşamda verilebilirdi çarşamba sabahıda. Bende ürünlerimin gelmesini bekliyorum ve daha önce de yaşadım bu durumu. Telefonda bekletmeleri çok sıkıntı bir şey. Umarım kargonuz ve kargolarımız en kısa zamanda güven ile elimize ulaşır.

hocam kargolar aşırı yoğun çalışıyor. Dün amazondan aldığım dp iade etmek için mng kargo gittin önünde kargo yığılı ve yaklaşık 30 insan sırada bekliyordu. İade etmekten vazgeçtim ilerde lazım olur diye siz düşünün

Acikca yalan beyan veriyorlar ve insanlari kandiriyorlar. Bunun yanlis oldugunu soylemek zor degil. 3 is gunu icinde veremeyeceksen, onu oraya yazmayacaksin. Bu kadar basit. Bu olayin nesini anlamiyorsunuz? Gercekleri yazarsalar (10-20 gun arasi surebilir vs.), cogu vazgececek ve alisveris yapmayacak. Baska sitelere yonelecekler. Herkes alismis bir yalan furyasina, normal gormeye baslamis. Cok iyi bir yol degil bunun sonu, hayirlisi.

Geri
Yukarı