İtopya kargo sorunu

umut palabıyık

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar ayın 23'ünde İtopya'dan monitor siparişi verdim. 9 gün geçmesine rağmen ürünüm kargoya dahi verilmedi. Müşteri temsilcini ararken telesekreter 3 iş günü içinde kargoya verilmeyen ürünlerini gelip mağazamızdan alabilirsiniz diyor ama malum koronadan dolayı mağazaları kapanmıştı. 1 Haziran'dan itibaren kalkan yasakla beraber mağazarı faaliyete geçti mi bilgisi olan var mı? Neden müşteri temsilcisine sormadın diyen arkadaşlar için toplam dört kere aradım ve dört aramanın toplamında 270-280 kisi sıra bekledim ama her seferinde sıra bana gelir gelmez telefonları mesgula atıyorlar.

İtopyanın genel bir sorunu. Her zaman kargo teslimatında sıkıntılılar, bir de virüs işin içine eklenince çıkılmaz bir hal oluyor. Yoğunluk mevcut İtopyada, sanırım beklemekten başka çareniz yok. Müşteri hizmetleri de sıkıntılı.

Arkadaşlar iyi akşamlar ayın 23'ünde İtopya'dan monitor siparişi verdim. 9 gün geçmesine rağmen ürünüm kargoya dahi verilmedi. Müşteri temsilcini ararken telesekreter 3 iş günü içinde kargoya verilmeyen ürünlerini gelip mağazamızdan alabilirsiniz diyor ama malum koronadan dolayı mağazaları kapanmıştı. 1 Haziran'dan itibaren kalkan yasakla beraber mağazarı faaliyete geçti mi bilgisi olan var mı? Neden müşteri temsilcisine sormadın diyen arkadaşlar için toplam dört kere aradım ve dört aramanın toplamında 270-280 kisi sıra bekledim ama her seferinde sıra bana gelir gelmez telefonları mesgula atıyorlar.

Hayatının hatasını İtopya'dan alışveriş yaparak yapmışsın zaten İtopya iade edilmiş kullanılmış ürünleri satıyor. Ben bir kez alışveriş yaptım. İlk ve son alışverişimdi İtopya bedava ürün verse almam bu saatten sonra kesinlikle tavsiye etmiyorum.

@CamiAdam İkisinde de sıkıntı var. Kargoya teslimi geç yapıyorlar yoğunluktan ötürü, kargo firmaları da yoğun olunca en az 2-3 hafta beklemek gerekebiliyor. Tabii kişiden kişiye değişir, şansı olan adam kargosunu 2 haftada eline geçirir.

Ups kargo ile çalışmalarından dolayı. Rezaletler gerçekten. Adamların umrunda değil kargolar. Daha çok beklersiniz.
Valla öyle deme Vatan'dan aldığım MSI GTX 1660 Super Gaming X ekran kartı bugün UPS ile kargoya verildi üstelik Pazar günü almıştım. Pazartesi günü 2 farklı sipariş verdim İtopya'dan. Birisi işlemci, diğeri anakart ve RAM. İşlemci de 2 gün sonra kargoya verildi ancak anakart ve RAM hala verilmedi. Sanırım stok ile alakalı.

Hayatının hatasını İtopya'dan alışveriş yaparak yapmışsın zaten İtopya iade edilmiş kullanılmış ürünleri satıyor. Ben bir kez alışveriş yaptım. İlk ve son alışverişimdi İtopya bedava ürün verse almam bu saatten sonra kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Hocam aman diyin zar zor para biriktirip aldım o monitörü inşallah öyle bi saçmalıkla karşılaşmam.İçime bi kurt düşürdünüz şimdi.

Geri
Yukarı