İtopya kargo sorunu

grkn14

Hectopat
Yer
WORLD
Daha fazla  
İtopya'dan alınan bir ürün 5 günde mi kargoya verilir? Bunu daha önce hiçbir yerde görmedim. 5 günde kargo nedir? Hiç vermeseydiniz. Onu geçtim netkargo 5-6 gündür kargoyu getirmedi. Hala varış şubesi yolunda diyor. Netkargo müşteri hizmetlerini arıyorsun bağlanman 10 dakika sürüyor. Bankayı arasan bu kadar beklemezsin. Soruyorum kargomu ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz diye varış şubesi yolunda diyor. Diyorum ben şehir dışına çıkacağım adresimde kimse olmayacak burada şubesi var mı? Şubemiz yok diye cevap alıyorum.
Tam bir komedi. İtopya çağrı merkezi ayrı bir muamma. Arıyorsun arkada bir ton ses ve uğultu. Kadının ne dediği anlaşılmıyor zaten. 3-4 sefer denememde bağlanabildim. Bu İtopya'dan ilk siparişim ve daha da tercih edeceğimi sanmıyorum. Böyle bir kargo firması ve sorumsuzluk olduğu sürece.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 m2 ssd bana 10 günde teslim edildi (İstanbul-Balıkesir) zaten geri iade ettim hiç teslim almadım geç geleceğini anlayınca Amazondan aldım taktım sisteme 👍

En güzelini yapmışsın ilk sipariş olunca bilemedim böyle olacağını iade ederdim bende.
Ve bayram değildi o zaman öyle olsa bir nebze anlarım da 3. Günü anladım ve umudu kestim ama o kadarda geç geleceğini tahmin etmiyordum ürün Bursa teslimat merkezindeyken aradım ürünü teslim almayacağımı geri iade edeceğimi hiç dağıtıma çıkmamasını istedim ama illaki siz geldiğinde iade edeceğiniz dediler çok kötü bir firma daha doğrusu "daha olmamış kargo firması"

Geri
Yukarı