İtopya kargo sorunu

heyimbee

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben 4 aralıkta AOC 24G2U monitör siparişi vermiştim fakat İtopya'yı aradığımda 1-4 iş günü içerisinde kargoya verilir demişti ama hala verilmemiş. Ben ürünü aldıktan sonra stoğa gelince haber ver yazısı geldi ürüne, acaba ellerinde olmayan bir ürünü mü sattılar? Tedarik etmeye mi çalışıyorlar? Ben daha önce de bir siteden vermiştim, aynısını yapmışlardı. Umarım öyle bir şey olmaz. Mail falan attım ama bana hiçbir şekilde geri dönmediler, Facebook sayfasından da yazdım. Oradan da dönmediler. Sizce ne yapmalıyım? Ne zaman gelir?

ürün ellerinde olmayabilir yoksada tedarik eder gönderirler yoksa paranı veri verirler ya da başka ürün seç derler merak etme sen dua et benim başıma gelen senin başına gelmedi benimde kargomu aras kargo kaybetti şubede pazartesi günü tutanak tutturup ilgili yerleri arayacağım tekrar ürün göndermesi için incehesapbı arıyacağım bakalım neler olacak

Merhaba arkadaşlar, bugün tekrardan itopya müşteri hizmetlerini aradım dedim monitörüm gelmedi diye bana şöyle dedi; Ürününüze baktığımda bugün 4. günü olmuş dedi bir yerden tedarik etmeye çalışıyoruz bu cumaya kadar kargoya verilir, büyük ihtimal dediler. Cumaya kadar verilmezse ne yapmalıyım, tekrardan mı arayayım?

Merhaba arkadaşlar, ben 4 aralıkta AOC 24G2U monitör siparişi vermiştim fakat İtopya'yı aradığımda 1-4 iş günü içerisinde kargoya verilir demişti ama hala verilmemiş. Ben ürünü aldıktan sonra stoğa gelince haber ver yazısı geldi ürüne, acaba ellerinde olmayan bir ürünü mü sattılar? Tedarik etmeye mi çalışıyorlar? Ben daha önce de bir siteden vermiştim, aynısını yapmışlardı. Umarım öyle bir şey olmaz. Mail falan attım ama bana hiçbir şekilde geri dönmediler, Facebook sayfasından da yazdım. Oradan da dönmediler. Sizce ne yapmalıyım? Ne zaman gelir?
itopya malesef pişmanlık. Alış veriş yapmadan önce mutlaka şikayet sayfaları veya konularını araştırın ben 10 gün bekledim 2 ürünü alamadım. iade talebi olusturdum bir 10 gün daha bekledim Müşteri hizmetleri aradım tam 50 dk inadına bekledim.Zar zor, yaza cize, uğraşa uğraşa ancak iademi aldım. Aman ha uzak durun gidin 100 tl fazla verın garantili bilindik firmalardan alın. Geçmiş olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı