İtopya pişmanlığın da fazlasıdır

Brynquadel

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Değişim raporuna sahip olduğum bir ürün var. İtopya eski fatura adresine gönderim sağlamış. Not iletmeme rağmen eski adresime gönderilmiş.
Müşteri hizmetlerini aradığımda bilgi veremiyor. Müşteri hizmetlerinin konuyla ilgili hiçbir bilgisi yok. Kargoyu göndermişler, haberim bile yok. Takip kodu vs. hiçbir şey yok. Mail attığımda kargoyu eski adrese gönderdiklerini söylediler. Onu da sorarak öğreniyorum. Yine onlara ulaştığımda ŞikayetVar'a yazdığım şikayeti bahane ederek haklıymış, ben hatalıymışım gibi davranıyorlar :D Yaşadığım birçok sorun var. İtopya'ya mail attığımda hiçbir şekilde maile dönüş olmamakta. Aradığımda 1-2 sefer 20-25 dakika bekleyip yüzüme kapattıkları oldu. 15-20 günlük mağdurum. Hocam ben nereye düştüm, bunlar kim? :D Tavsiyem kullanmayın, kullanmayın, kullanmayın.

Şu anda kullandığım sistemi kendim topladım, tüm parçaları ilk defa kendim seçtim ve İtopya'nın yanlış bilgilendirmesi yüzünden işlemci soketiyle uyumsuz bir soğutucu aldım. Bana çeviriciyle uyumlu olduğunu söyledikleri soğutucu o çeviriciyle de uyumlu değildi, iade etmek istediğimde de ilk telefon konuşmasının ardından kutunun açılması ve montaj yapmaya çalışmam nedeniyle sorun yapacaklarını anladığım için eski soket sistemine soğutucu almak isteyen birine uygun fiyattan verdim. Ben de kendi tecrübemden pek memnun kalmadım.

Müşteri hizmetlerine ulaşıp şikayet kaydı oluşturamıyorum :D "Daha önce görüşmüşsünüz, ilgileniyoruz" dediler. Şikayet kaydı oluşturmak için kırk takla attım, bakın benim buna hakkım var diyorum. Daha önce konuştuğumda, MT benimle şikayetVar'a yazdığım için trip atarmış gibi konuşuyor. "Kargoyla konuştuk bize gelince gönderiecez, şikayetinizi silin" deniyor :D

Ya hocam o şey çok sıkıntılı. Adamlar eski adresine gönderiyor, ben kağıda yazmama rağmen eski adrese gönderiyorlar. Eski adresten başka bir yere göndermiyorlar, bir de not olarak yazmışlar..
Hocam 3 adet bildirim yaptım 3 :D Mail attım, kargo gönderdim, MT'yi aradım söyledim. Yani daha ne yapayım
Şu anda kullandığım sistemi kendim topladım, tüm parçaları ilk defa kendim seçtim ve İtopya'nın yanlış bilgilendirmesi yüzünden işlemci soketiyle uyumsuz bir soğutucu aldım. Bana çeviriciyle uyumlu olduğunu söyledikleri soğutucu o çeviriciyle de uyumlu değildi, iade etmek istediğimde de ilk telefon konuşmasının ardından kutunun açılması ve montaj yapmaya çalışmam nedeniyle sorun yapacaklarını anladığım için eski soket sistemine soğutucu almak isteyen birine uygun fiyattan verdim. Ben de kendi tecrübemden pek memnun kalmadım.
İtopya p i ş m a n l ı k t ı r

Bir kere oradan monitör almıştım, monitör geldi açtım kullandım hiç bir sorunu yoktu. Sadece renklere gözlerim alışmadığı için bana farklı göründüğü için ertesi gün paketleyip iade ettim. Hiç sorun yaşamadan iademi aldım. Yani bir kere kullandım mağdur etmediler. Belki sonradan değişmiş olabilirler.

Geri
Yukarı