İtopya yeni mağaza açıldıktan sonraki kargo süresi kısalır mı?

ozoy

Femtopat
Daha fazla  
Selam Black Friday indirimleri dahilinde 21 Kasım 2020 günü DA-2 sistemin siparişini verdim. Siparişi verdikten sonra İtopya'yla ilgili sık sık kötü yorumla karşılaştım (kargo çok geç geliyor, eksik geliyor vesaire) bende doğal olarak biraz endişelendim. İtopya yoğun diye böyle olduğunu düşünürum yeni mağaza açtı diye kargo süresi kısalır mı? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Black Friday indirimleri dahilinde 21 Kasım 2020 günü DA-2 sistemin siparişini verdim. Siparişi verdikten sonra İtopya'yla ilgili sık sık kötü yorumla karşılaştım (kargo çok geç geliyor, eksik geliyor vesaire) bende doğal olarak biraz endişelendim. İtopya yoğun diye böyle olduğunu düşünürum yeni mağaza açtı diye kargo süresi kısalır mı? Cevap verirseniz çok sevinirim.
Aksine artar. Yeni mağaza açıldığı için kargo daha sıkıntısız olacak sananlar sipariş verecek ve eskisinden daha çok sipariş olucağı için bir şey değişmez.

Aksine uzar yaşanan yogunlugu görmüssunuzdur illaki herkes indirimden faydalanmak istiyor pek üstünde durmadiginiz sürece biraz aksayabilir.
Yapılan kötü yorumları pek aldırmayin kendini kanitlamiş bir işletme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 20.11.2020 tarihinde monitör siparişinde bulundum, montaj gerektirmeyen sipariş olmasına rağmen halen kargoya verilmedi ve sadece bekliyorum. Montaj gerektiren siparişlerde sürenin çok daha uzayacağı kesin, oradan alacağıma biraz daha fazla verip başka yerlerden alsaydım keşke demeye başladım.

Son durum nedir ürün elinize ulaştı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı