Jahrein "Atatürk'ü sevmeyenlere boydan gireyim" dediği için ifadeye çağırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ataturk'u sevmeyen zihniyet niyeyse hep ayni ve maalesef bu ulke bu zihniyet tarafindan yonetiliyor. Ataturk'u sevmek zorunda degilsiniz diyen arkadaslar bir baksin acaba sevmeyenler ne yapiyor ve ortak noktalari ne diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adamin cenazesine gidenlere sonradan bir bakim bakalim kimler gitmis.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bak ne diyor, Ataturk'u zerre kadar sevmiyorum bu ulkeyi de o kurtarmadi diyor. Cunku arastirmamis, cunku cahil, cunku belirli bir kitleden ne dinlediyse kabul etmis. Bu yuzden sevmek zorunda degilsiniz soylemine karsi cikiyorum cunku sevmiyorsan arastirmamissindir dolayisiyla bu zihniyetle ayni yapidasindir.

Son düzenleme:
Araştırmamak, cahillik vs. daha ne olabilir zaten. Saygı duyuyorum falan yalan. Sevmeyen insan saygı da duymaz. Sürekli Atatürk'ün kötü yaptığı şeyleri söylüyorlar hepsi de yalandan ibaret. Anlamıyorum ki ne içiyorlar.
Bir de sanki bunu normal bir tercih gibi saygı duyulabilir bir şey zannediyorlar. Bunların hepsinin şu Kadir Mısıroğlu gibi köpeklerin, başımızdaki malum zihniyetin peşinden gidenler olduğuna adım gibi eminim. Bir de sığıntı gibi Atamın kurduğu ülkede yaşıyorlar.

Nedeni çok açık; ya zamanında düşman askerleri tarafındadır, ya Cumhuriyet devrimlerinden rahatsız bir arapperesttir. Atatürk'e cidden çok kızıyorum bazen, bu zihniyette bir toplum bıraktığını görseydi hiç uğraşmazdı ülke kurtarmaya.

Bozmadim. Atatürk'un gercek annesini ve babasi bile kitapta yazanlar degil diyorlar. Tanimiyoruz ki Arabistan'a gidelim degil mi?
Hocam senin amacın ne? Diyorlarmışmışmış. Ne alaka anlamıyorumki.

Cahillik değil bu başka bişey kanka. İnternet çağında kimse cahil değil. En azından internete ulaşabilen kişiler.

Saygı karşılıklı yapılan bir şey, şunlara saygı duymamı beklemeyin.

Atatürk heykeline saldırı ! | Güncel
Bu haber yalan bu arada bilginize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı