Jahrein "Atatürk'ü sevmeyenlere boydan gireyim" dediği için ifadeye çağırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakaret, bilgisiz insanların kendini ifade edemedikleri durumda kullandıkları ifade yöntemidir. Hakaret eden kişi önce kendine "Ben bilgisizim" diye hakaret eder. Kelime dağarcığı gelişmiş olan insanlar kendilerini her türlü durumda ifade eder.
Birisi bilgisiz de olabilir ve bu suç değildir.
Eğer hakaret kullanıyorsa bilgisiz olduğunu kabul etmiştir zaten.

Şizofrenik kafa yapısı.

Olası bir iç savaşta potansiyel vukuat kişisi.

Önüne geleni hain ilan eden faşist kafa yapısı.

Hain ilan etmiyorum ama üstü kapalı hain diyorum diyor.

Ben soyismimi söylesem soyisminden soyundan utanırsın. İnsanları ayrıştırma kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Saygı duymak zorunda. Zorundasın.

Bu ülkeye, bu gençliğe "Atatürk'e saygı duymalıyız ama kimse sevmek zorunda değil." lafını yedirenlerin dedeleri, Kurtuluş Mücadelesi sırasında Türk Milletine ihanet eden vatan hainleri değil midir (forumda bunu diyen arkadaşlara laf etmiyorum yanlış anlayıp benle tartışmayın.)? Büyük bir oyun içerisindesiniz kardeşlerim, Atatürk'ü unutturma, onu kötü gösterme oyunu içerisindesiniz. Lütfen tüm düşüncelerinizden uzak ve objektif bir şekilde tekrar düşünün ve araştırın. Atatürk'ün sadece bu ülke ve milleti için değil aynı zamanda dünya ve insanlık içinde yaptıklarını araştırın. Atatürk'ün yaptığı fedakarlıkları, kimlerle mücadele ettiğine bir bakın. Kimseyi sevmek zorunda değilsiniz ancak Atatürk gibi niyeti, amaçladığı ve yaptıkları belli olan bir insanı sevmek zorundasınız. Sevmiyorsanız ya bilgisiz, ya da hainsinizdir ancak ben forumda sevmeyenlerin bilgisiz olduğunu düşünüyorum kimseyi vatan hainliği ile yargılamıyorum yanlış anlaşılma olmasın. Son olarak buradan o "hain"lere sesleniyorum, Atatürk zamanında kaybettiğiniz kuyruğunuz bizim zamanımızda kaybettiğiniz hayatınıza dönüşecektir. Yaptığınız Atatürk ve Türk düşmanlığından vazgeçin, yoksa zamanı geldiği vakit bizden dilediğiniz o merhamete asla kavuşamazsınız. Dedelerimizin dedelerinize gösterdiği merhameti biz size asla göstermeyiz, göstermeyeceğiz.

Sevmek zorunda değiliz ama saygı duymalıyız. "Atatürk' ü sevmeyenlere boydan gireyim. Boy 1.86." demek nedir ? Ergen gibi küfretmiş resmen. İfadeye çağırılması da pek normal değil tabii. Neler yapıp ifadeye çağırılmayanlar var.

6jyw44.gif
Tabi efendim.

Sevmek zorunda değiliz ama saygı duymalıyız. "Atatürk'ü sevmeyenlere boydan gireyim. Boy 1.86." demek nedir? Ergen gibi küfretmiş resmen. İfadeye çağırılması da pek normal değil tabii. Neler yapıp ifadeye çağırılmayanlar var.

Son zamanlarda prim için çok çocukça hareketler yapıyor. Atatürk'ü sevmeyene küfür etmektense onlara neden sevmediğini ve neden sevmesi gerektiğini söylemeliyiz.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Jahrein'in kendi açıklaması:

Yorum yok. Gerçekten yorum yok.

Olay hakkında tek bir şey söyleyebilirim bu Jahrein durmadan gündeme gelmeye çalışıyor ve artık sinirimi bozmaya başladı.

Ayyas diyen neden ifadeye cagrilmadi? Baskani oldugu partisinin ismini bile tasiyamiyor, adalet...

Adalet sistemini övdüğüm beğendiğim için söylemiyorum ama Şehidimizin bacısına söven vardı gizli saklı köşeye çekip hayasızca ahlaksızca onu anmak bile istemiyorum. O neden çağırılmadı ise ondan çağırılmamıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı