Kablo çalan suriyeli mahlukat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Yemekteyken annem bugün elektrik direğinin dibini kazıyan bir yavru suriyeli mahlukat gördüğünü söyledi. Ben de keşke elektrik çarpsa da ölseymiş diye içimden geçirmiştim. Fakat değil ölmek falan elektrik direğinden kablo çalıyormuş ve bir torbaya atıyormuş. Annem ikaz etmiş fakat pek umursamamış. Benim boğazımdan geçmeyen vergiyle yapılan eletrik direğindeki kabloyu çalıp eskiciye satıp para kazanacak yahu. Böyle adaletsizlik mi olur? Hem devletin kendi vatandaşının boğazından kısıp yaptığı şeyleri çalıyorlar hem de benim dedelerimin uğruna can verdiği bu ülkede gelip bedavaya, hiçbir bedel ödemeden(kanla, canla, savaşla) yaşıyorlar. Şu an sinirden neyi parçalayacağımı bilmiyorum. Keşke ben orada ben olsaydım komaya girene kadar döverdim herhalde o mahlukatı.

Öyle deme Arap tapıcıları çok üzülür. 😪 Vallah büyük şehirlerde seçim sonuçları ortada demek çoğunluk memnun bu durumdan. Büyük şehirlerde yaşayanlar düşünsün artık. Suriye sınırındaki Mardin'de yaşıyorum. Burda Suriyeli yok. Suriye'de Suriyeli kalmadı nerdeyse. Doğuyu beğenmiyor beyefendiler Batıdaki büyük şehirlerde yaşamak istiyorlar. Ne demiş atalarımız; ''Kendi düşen ağlamaz. ''. 🤫

Müslüman müslümana saygılı olmalı.

Eğer müslümansanız bu tip insanlara özellikle Araplara saygı duymak zorundasınız. Yoksa haddi aşanlardan olursunuz.

Mesela ben müslüman değilim ve ben bu insanlara sinirlenebilir, tepki verebilirim.

Ancak müslümanın bu konuda özellikle Araplara saygılı olması gerekir.

Ayrıntılı bilgi için Emeviler Dönemi tarihi okuyabilirsiniz.

Yemekteyken annem bugün elektrik direğinin dibini kazıyan bir yavru suriyeli mahlukat gördüğünü söyledi. Ben de keşke elektrik çarpsa da ölseymiş diye içimden geçirmiştim. Fakat değil ölmek falan elektrik direğinden kablo çalıyormuş ve bir torbaya atıyormuş. Annem ikaz etmiş fakat pek umursamamış. Benim boğazımdan geçmeyen vergiyle yapılan eletrik direğindeki kabloyu çalıp eskiciye satıp para kazanacak yahu. Böyle adaletsizlik mi olur? Hem devletin kendi vatandaşının boğazından kısıp yaptığı şeyleri çalıyorlar hem de benim dedelerimin uğruna can verdiği bu ülkede gelip bedavaya, hiçbir bedel ödemeden(kanla, canla, savaşla) yaşıyorlar. Şu an sinirden neyi parçalayacağımı bilmiyorum. Keşke ben orada ben olsaydım komaya girene kadar döverdim herhalde o mahlukatı.
Yaptığı sonuna kadar yanlış ama orada olsaydın ve o son cümlede dediğin şeyi aşağı inip uygulasaydın, emin ol orada olsam seni döverdim. Beni geçtim küçük çocuğu dövüyor diye meydan dayağı yerdin. Şiddete gerek yok aşağı inip elinden kabloyu alıp doğru karakola götüreceksin. Cezasını devlet verir. Burda vatan millet sakarya yapıp duyar kasmaya gerek yok.

Müslüman müslümana saygılı olmalı.

Eğer müslümansanız bu tip insanlara özellikle Araplara saygı duymak zorundasınız. Yoksa haddi aşanlardan olursunuz.

Mesela ben müslüman değilim ve ben bu insanlara sinirlenebilir, tepki verebilirim.

Ancak müslümanın bu konuda özellikle Araplara saygılı olması gerekir.

Ayrıntılı bilgi için Emeviler Dönemi tarihi okuyabilirsiniz.
Kendi ülkelerini savunmayıp bizim ülkemize gelip bizi 2. sınıf vatandaşlar kablolaları çalıyor biz müslümanlar hiç birşey demiyeceğiz size göre. İslamı arap dini sanmayı bırakın artık İslam evrenseldir.

Kendi ülkelerini savunmayıp bizim ülkemize gelip bizi 2. sınıf vatandaşlar kablolaları çalıyor biz müslümanlar hiç birşey demiyeceğiz size göre. İslamı arap dini sanmayı bırakın artık İslam evrenseldir.
Adam ironi yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
İfadeler: MuX
Onlar suriyeli değil has TÜRK'lerdir. 1. sınıf vatandaş konusu doğru. yakında oy verme hakkıda gelir ülkeyi yönetirler :)) bizde Türkiye'de Almanya'daki Türkler gibi yaşarız :)
Bu arada gerçekten inanılmaz yaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı