Kadına Şiddet Ne Demektir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İş kadınları için de geçerli mi bu? Sonuçta para kazanan kendi ayaklarının üstünde duran bir kadın paraya bakmaz gibi sizin düşünceniz ne yönde?

Yani uzman değilim aslında hiç anlamam ama :) bana göre iş kadını ise bu sefer itibar, kariyer, belki şan şöhret, denk bir seviye hatta daha üst seviyelere bakıyorlardır diye düşünüyorum. Tabi genelleme yapmak yanlış olur.

İş kadını bile olsa yani bir miktar iyi durumda olsa bile her zaman daha iyi durumda olanlar onlara çekici gelebilir :)

Kadına şiddet, şiddetin dişi bireylere uygulanmasına denir. Erkek erkeğe şiddet uyguladığında ya da kadın erkeğe şiddet uyguladığında hiçbir şey olmazken erkek kadına uygulayınca ortalık ayağa kalkar.
Normal bir şey demiyorum ama fazla abartılıyor. Genel olarak şiddete karşı olmak yerine sadece kadına şiddete karşı olunuyor. O da sözde kalıyor. Haberlerde görüyoruz, birisi kadına şiddet uygularken diğerleri video çekiyor anca.

Kolay kolay kadın erkeğe şiddet uygulamaz. Eğer uygular ise çoğunlukla kendini korumak içindir. Abartılıyor mu? Can gitmesi hoşuna mı gidiyor?

Merak ettim, Kadına şiddet ne demek? Kadın kadına şiddet mi uyguluyor?
Arkadaşlar adamın sorunusu okumamışsınız ki. Kadın kadına mı şiddet diyor. Kimin kime ne yaptığı önemli değil şiddet gören kadın olduğu zaman kadına şiddet oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı