Kargalar başıma bela oldu

ahmetuzcu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 2 gün önce arkadaşlarımla kafeye giderken gittiğimiz yere başka yol olmadığı için bir parkın içinden geçmek zorunda kaldık. Parkın içinde yavru bir karga vardı. Ona yaklaşmadan ve ellemeden yakınından geçip yolumuza baktık. Ama karganın annesi ve babası bize saldırdı. Hem annesi hem babası kafama defalarca saldırdılar. Sonrasında kafam kanamıştı. Halbuki yavrusuna ellememiştik bile.
Son 2 gündür paranoyak oldum. Kargalar peşimi bırakmıyorlar. Okul yolunda, çok alakasız yerlerde bile bana saldırıyorlar. Resmen beni takip ediyorlar.
Şapka takıp dışarıya çıkmayı denedim yine de tanıyorlar. Çok zeki hayvanlar bunlar.
Nasıl kurtulacağım bunlardan?​

Merhaba. 2 gün önce arkadaşlarımla kafeye giderken gittiğimiz yere başka yol olmadığı için bir parkın içinden geçmek zorunda kaldık. Parkın içinde yavru bir karga vardı. Ona yaklaşmadan ve ellemeden yakınından geçip yolumuza baktık. Ama karganın annesi ve babası bize saldırdı. Hem annesi hem babası kafama defalarca saldırdılar. Sonrasında kafam kanamıştı. Halbuki yavrusuna ellememiştik bile.
Son 2 gündür paranoyak oldum. Kargalar peşimi bırakmıyorlar. Okul yolunda, çok alakasız yerlerde bile bana saldırıyorlar. Resmen beni takip ediyorlar.
Şapka takıp dışarıya çıkmayı denedim yine de tanıyorlar. Çok zeki hayvanlar bunlar.
Nasıl kurtulacağım bunlardan?​
Hocam sana yaklaştığını görünce bir tane tokat at yapışsın yere oldu bitti. Benim kafamı kanatsa kırarım boynunu valla. :D

Geçmiş olsun. Bir avuç ceviz alıp onları gördüğünde yere bırakabilirsin.
Bu bir barış göstergesi mi olur?
Troll kokusu geldi.
Troll değil çok ciddi konu. Lütfen böyle düşünmeyin.
Hocam sana yaklaştığını görünce bir tane tokat at yapışsın yere oldu bitti.
Bir an arkama dönüp vurmak istiyorum da gözüme girmesinden korkuyorum

Eline sert bir şey al ve yaklaştıklarında üstlerine doğru savur. Öldürebiliyorsan öldür.

Hocam internetten biraz bilgi edindim. Edindiğim bilgiler doğruysa bu kargaların sülalesi varmış. Yani açıklamak gerekirse; birisini öldürdüğün zaman karganın geriye kalan ailesi sana bela oluyormuş.
Evet. Onlara yiyecek götürmek zararsın olduğunu gösterir. Böylece tekrar dokunmazlar. Kargalar ciddi kin beslerler ve kolay kolay unutmazlar. Bir çok insandan daha akıllı hayvanlardır.
Cevizleri kabuklu şekilde mi önlerine atayım?

Hocam internetten biraz bilgi edindim. Edindiğim bilgiler doğruysa bu kargaların sülalesi varmış. Yani açıklamak gerekirse; birisini öldürdüğün zaman karganın geriye kalan ailesi sana bela oluyormuş.
Bizim evi yağmalamaları gerekirdi o zaman :D Balkona sabahın köründe onlarca karga gelip cama vuruyordu, adamı uyutmuyorlardı. Folyo, poşet falan serdik mermere ama umursamıyorlar bile. Birini öldürdük mecburen. Daha da yanaşmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı