Kas yapmak için tavsiye

Vago Mundo

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle bu kası sırf birilerini etkilemek için değil kendimi korumak için yapmak istiyorum. Zamanında fazla dövüldüm ve aşağılandım fakat artık kendimi güçlendirmem lazım. Evde 4 tane agırlık var ikisi 1,5 kilo diger ikisi 3,5 kilo yeni yeni kas yapmaya basladıgım için bu agırlıklarla başladım. Nerelere takviye uygulamam lazım? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılabiliyorsan en yakın zamanda salona yazıl bu ağırlıklar yeterli olmaz. Eğer vaktim yazılamıyorum falan diyosan bi ağırlık seti (bar, z-bar, dumbbell) alman lazım ve direnç bandıylada çoğu bölgeni çalıştırabilirsin youtubeda videolar var.

Öncelikle bu kası sırf birilerini etkilemek için değil kendimi korumak için yapmak istiyorum. Zamanında fazla dövüldüm ve aşağılandım fakat artık kendimi güçlendirmem lazım. Evde 4 tane agırlık var ikisi 1,5 kilo diger ikisi 3,5 kilo yeni yeni kas yapmaya basladıgım için bu agırlıklarla başladım. Nerelere takviye uygulamam lazım? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Kas yaparak sadece özgüven kazanırsın. Savunma yapabilmek için dövüş sanatlarına gitmen lazım. Kas yapacaksan da öyle yukarı aşağı kaldır indir falan değil :D Spor salonuna gidip hocadan yardım alırsanız sizin için daha iyi olur.

Geri
Yukarı