Kavga Etmekten Çekinmek

Ben bir kere dövüştüm, 5sn sürdü aldım. Ama mutlu muyum hayır. Çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Disiplinden çıkarken barıştık. Kavga kötü bir şey.
Küçükken 5. Sınıfta aynısını yaşadım. O zamanlar cahil kafayla en ufak hakarete gidip bi kroşe sallıyordum :(
Bir kere kavga edince alışacaksın hocam hiç korkma kesin zarganadır karşıdaki boğazını sık ben hep öyle yaparım yumruk atmak yerine.

En kötüsü de kendimi kanıtlayamamam abi. O atarlanıyor bişry demiyorum gel döv diyor bir şey yapmıyorum.

Birine vuramamanız sizi korkak yapmaz. Hatta tam aksine, sizin elinizde yeterli güç varken bunu her durumda kullanmamanız sizin için bir fayda bence. Eğer gerçekten dövüşmeniz gerekirse vücudunuz bu durumu farkeder ve siz de o anlık bu durumunuzan kurtulursunuz. Fakat sosyal hayatınızda bu durum nasıl bir etki yapar onu bilemem.

(Ayrıca bunlar benim fikrim, belirteyim de tartışma çıkmasın.)

Birine vuramamanız sizi korkak yapmaz. Hatta tam aksine, sizin elinizde yeterli güç varken bunu her durumda kullanmamanız sizin için bir fayda bence. Eğer gerçekten dövüşmeniz gerekirse vücudunuz bu durumu farkeder ve siz de o anlık bu durumunuzan kurtulursunuz. Fakat sosyal hayatınızda bu durum nasıl bir etki yapar onu bilemem.

(Ayrıca bunlar benim fikrim, belirteyim de tartışma çıkmasın.)
Katılıyorum, teşekkürler

Hocam kavga ettikçe alışıyor insan. Bende eskiden öyleydim. 4-5 hafta önce bir çocukla kavga ettim. Bayağıda dayak attım. Şu an her zaman kavga edebilirim gibi bir his var içimde :D

Bilek güreşi gibi biraz kazanırsaníz hep yapmak istersiniz. Halbuki hala o eski zayıf çocuk olmana rağmen

Geri
Yukarı