Kavga etmekten korkmak

İlk önce git psikolojiyi araştır. Sonra erkeklik içgüdüsel olaylarını. Ondan sonra gel "cahil" yaz. Hatta bunları boş ver ilk önce git üslubunu düzelt.

Doğru yoldasınız. Kavgadan korkun, sonuçları bundan sonraki hayatınızı etkileyebilecek boyutlara ulaşabiliyor çünkü. Kendinizi savunmak ise derdiniz savunma sporlarıyla ilgilenebilirsiniz. Vakit içgüdüler ile yaşama vakti değil, akıllı olun durum neyi gerektiriyorsa onu yapın. Kavga çözüm değil, 2021 yılındayız.

Yaşın küçük galiba. Doğdun da ilk öğrendiğin kelime "cahil" olmuş bu belli. Şimdi iyi laflar sayardım ama dua et sonraki üslup cezam uzun sürecek :)

Dünyada tek tip erkek yaşadığını söylemedim zaten. Evrimi bilmeyen bir tip daha gelip bana "cahil" demesi... Acınacak haldesiniz doğrusu. Hala araştırmadın değil mi? Böyle konuşmaya devam edersen iyi gömüleceksin haberin olsun :)
@brozwadd99 insanların cahil diyerek kalbini kırma lütfen özür dilemelisin.
Sal, istediğini desin. Biraz daha zorlarsa kendini yerin dibinde bulacak. O anı bekliyorum ben.

Yaşın küçük galiba. Doğdun da ilk öğrendiğin kelime "cahil" olmuş bu belli. Şimdi iyi laflar sayardım ama dua et sonraki üslup cezam uzun sürecek :)

Dünyada tek tip erkek yaşadığını söylemedim zaten. Evrimi bilmeyen bir tip daha gelip bana "cahil" demesi... Acınacak haldesiniz doğrusu. Hala araştırmadın değil mi? Böyle konuşmaya devam edersen iyi gömüleceksin haberin olsun :)

Sal, istediğini desin. Biraz daha zorlarsa kendini yerin dibinde bulacak. O anı bekliyorum ben.
Cevap verirdim amaaaa = Diyecek lafım yok çünkü bilgim yok. İnsanlara sadece dayak yemesini öneriyorum.

Geri
Yukarı