Kendimi kötü hissediyorum

Yer
İzmir
Daha fazla  
Bilirsiniz beni. Ben kendimi şu an yalnız hissediyorum. Her zaman yaptıklarımdan pişman duyuyorum ve internette benim bulaştığım işlerden dolayı da kendimi sorumlu tutuyorum. Mesela ben bir web sitenin inaktifleşmesine sebep oldum. Üniversite sınavına 3. girişim ve kazanacak mıyım bilmiyorum. Kendimi biraz internetten uzaklaştırmaya çalışıyorum ve davranışlarım pek düzelmiyor. Saçma sapan profil mesajları atıyorum ve bu beni utandırıyor. Ne olacak bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilirsiniz beni. Ben kendimi şu an yalnız hissediyorum. Her zaman yaptıklarımdan pişman duyuyorum ve internette benim bulaştığım işlerden dolayı da kendimi sorumlu tutuyorum. Mesela ben bir web sitenin inaktifleşmesine sebep oldum. Üniversite sınavına 3. girişim ve kazanacak mıyım bilmiyorum. Kendimi biraz internetten uzaklaştırmaya çalışıyorum ve davranışlarım pek düzelmiyor. Saçma sapan profil mesajları atıyorum ve bu beni utandırıyor. Ne olacak bilemiyorum.

Kitap oku, oyun oyna, spor yap, kız arkadaş edin, çokça arkadaş edin (TR'nin çoğunlukla muzdarip olduğu bir konu sizin için üzüldüm ama kimsenin geçmişi temiz değildir bu dediklerimi bende uygulamaya çalışıyorum hayatında başarılar iyi günler dilerim☺️

Bulunduğun bölüme bağlı benim ihtisasım Uçaksavardı ve L70 Topları, radarı ve jeneratörün eğitimini aldım fakat eğitimden ve atıştan sonra sadece normal komutanların verdiği işleri yapıyorsun ve zaman öldürmeye çalışıyorsun. Ben hava kuvvetlerindeydim ve hava kuvvetleri biraz daha rahat karaya göre.

Ama arkadaşlık ve kendi işini kendin yapman sana çok güzel şeyler katıyor.

Geri
Yukarı