Kız arkadaşımdan ayrıldım

"Dervişin fikri ne ise zikri de odur". Ben neredeyse her konuda gördüğüm bir sorunu dile getirdim. Bu cümleyi yazarak kimin laf atıp havalı olmaya çalıştığı da açık gibi ama neyse.

Sadece başlığı okuyup cevap verenlerin ağzına kürekle vurasım geldi😡

Deneye deneye bu psikolojiden çıkabilirsin. İlk başlarda elbet zorlanacaksın ama sürekli başkaları ile sohbet ettikçe alışacaksın.

Deneye deneye bu psikolojiden çıkabilirsin. İlk başlarda elbet zorlanacaksın ama sürekli başkaları ile sohbet ettikçe alışacaks

Deneye deneye bu psikolojiden çıkabilirsin. İlk başlarda elbet zorlanacaksın ama sürekli başkaları ile sohbet ettikçe alışacaksın.
sanırım daha girişken bir insan olmalıyım

Sana yakışan kız mı yok bee.
z-kod1.jpg

Merhabalar,
Aslında ben de sizin gibi biriyim. Çevremde çok kişi yok ve hayatımdan biri çıktığında benim için etkileyici bir yara oluyor. Onun için çok araştırma yaptım, çok kişiyle konuştum. Kafanızı meşguliyet edecek bir işle uğraşmanız lazım. Ben sürekli oyun oynayarak bir nebze de olsa unutuyorum. Size de oyun oynamayı tavsiye ederim. Evet, bazı yerlerde ister istemez aklına gelecek, üzüleceksin. Ama zamanla geçeceğini düşünüyorum. Hiç kimse senden daha değerli değil ve kimseye hak ettiğinden fazla da değer verme.

Bu konuyu da okumanı tavsiye ederim. Belki yardımcı olabilir.

Merhabalar,
Aslında ben de sizin gibi biriyim. Çevremde çok kişi yok ve hayatımdan biri çıktığında benim için etkileyici bir yara oluyor. Onun için çok araştırma yaptım, çok kişiyle konuştum. Kafanızı meşguliyet edecek bir işle uğraşmanız lazım. Ben sürekli oyun oynayarak bir nebze de olsa unutuyorum. Size de oyun oynamayı tavsiye ederim. Evet, bazı yerlerde ister istemez aklına gelecek, üzüleceksin. Ama zamanla geçeceğini düşünüyorum. Hiç kimse senden daha değerli değil ve kimseye hak ettiğinden fazla da değer verme.

Bu konuyu da okumanı tavsiye ederim. Belki yardımcı olabilir.

Kafamı dağıtacak işlere yöneleceğim ama hak etmediğim şekilde yaşadığım bir ayrılık ve verdiğim bunca değerin boşa çıkması üstüne bir de tekrar yalnız kalmam zor bir olay oldu benim için. En çok üzen kısmı hak etmediğim şeyleri yaşamış olmam ve bir kalemde silip atılmam en çok koyan nokta bu. Artık fazla değer vermeyeceğim kimseye.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ozkens, hak etmediğiniz şeyleri yaşamak illaki üzüyor. Sıfırdan yeni bir defter açın, öyle devam edin.

Bazı şeylerin böyle olması gerektiğini öğrendim her ne kadar üzücü olsa da hayat benim hayatım kimse benim için üzülmez veya sevinmez. Bu sebeple yeni insanlar tanıyacağım yeni ortamlara gireceğim. Kaybettiğim insanlar bir yara değil artık anı olarak kalacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı