Kıza çıkma teklifi nasıl edilir?

Var. O kız, konu sahibi erkek. Erkek ile dişi arasındaki farkı burada açıklamam pek doğru değil.
Ah, gene alt edildim.

"Benimle çıkar mısın?" yerine "Seni seviyorum" demek daha mantıklı. Belki art arda söylenebilir. "Seni seviyorum. Benimle çıkar mısın?" gibi.

17 yaşındaki arkadaşa verilen tavsiyelere inanamıyorum... Şık bir restoranda yemek ve güller mi? Siz hiç şık bir restoranda 17 yaşında birilerini gördünüz mü elinde güllerle? Gençsin arkadaşın da gençtir tahmin ediyorum, ona bir gün gezmeyi teklif et. Yaşadığın yerde doğal güzelliği olan, baş başa kalabileceğiniz samimi bir yere götür. Birlikte oturup manzarayı seyrederken içinden geçen hisleri söyle, bu kadar. Aranızdaki konuşmalara göre verebileceğin özel bir hediye varsa verebilirsin, ama bu hediye yüksek maddi değerden çok yüksek düşünce emeği koyulmuş bir hediye olmalı.

Zaten gönlü varsa tuvalette bile teklifini kabul eder. Çok düşünmeye gerek yok. Ama kızın ruh halinin iyi olduğu bir gün teklif et. Malum onların bir günü, bir gününü tutmaz :D Kafası tamamen başka şeylerle meşgul değilken konuşman lazım. Kızlar kendine güveni olan erkeklerden hoşlanır. Kasmadan doğal halin ne ise öyle ol.. Gerisi de mübarek olsun :D

Bak mesela çikolata sevmeyen kız görmedim. Durduk yere bile versen, çok hoşuna gider. Teklif etmeden önce, ara gazı olarak bu taktiği kullanabilirsin :D

17 yaşındaki arkadaşa verilen tavsiyelere inanamıyorum... Şık bir restoranda yemek ve güller mi? Siz hiç şık bir restoranda 17 yaşında birilerini gördünüz mü elinde güllerle? Gençsin arkadaşın da gençtir tahmin ediyorum, ona bir gün gezmeyi teklif et. Yaşadığın yerde doğal güzelliği olan, baş başa kalabileceğiniz samimi bir yere götür. Birlikte oturup manzarayı seyrederken içinden geçen hisleri söyle, bu kadar. Aranızdaki konuşmalara göre verebileceğin özel bir hediye varsa verebilirsin, ama bu hediye yüksek maddi değerden çok yüksek düşünce emeği koyulmuş bir hediye olmalı.

Merhaba, oturduğum yerde öyle bir manzara olduğunu düşünmüyorum. O zaman sıcak bir kafede içecek ısmarlamam en mantıklısı olacak. Hediye olarak da sevdiği bir çiçek ya da hoşuna gidebilecek bir şey almakta haklısınız. Bu işlerden pek anlamadığım için yazmak istemiştim. Öneriniz için teşekkür ederim.
Makyaj malzemelerini severler mesela, fondöten, maskara, allık ve eyeliner, ruj ve oje de olur.

Akşam serinliğinde deniz kenarı bir yer çok iyi olur, sen ona, o sana yanaşır, miss gibi.
Pek makyaj yapan birisi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı