"Kıza nasıl açılırım yardım!"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oranssiketsuppi

Hectopat
Daha fazla  
Ya yeter artık. Reddit'e giriyorum bir iki şeye gülerim diye, karşıma "10-11(hangi sınıf ise artık) sevgiliye nasıl acilicam?!?) çıkıyor, foruma giriyorum, 10 sayfa yeni mesajın en az toplasak bir sayfası "hoslandığım kıza nasıl açılınır?", Ya bizene sizin sevgililerinizden aşk meşk işlerinizden? Bazen düşünüyorum acaba okullar açılmasa mıydı diye.

Dipnot: Kesin mute atıcaklar neyse belki tutar 🤗.

Son düzenleme:
Haklısın ama ne yaparsın?

Bir tane daha açılmış:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime soruyorum, hadi 1 hafta tembelliğine gitmedin, 1 hafta sınıfı tanımakla geçti. Bunlar nasıl hemen birinden hoşlanıyor?

Kendime soruyorum, hadi 1 hafta temslliğine gitmedin, 1hafta sınıfı tanımakla geçti, bunlar nasil hemen birinden hoşlanıyor?
Bu soru insanlık tarihinin en eski ve en karanlık sorusu... Cevabı kimse bilmiyor. Belki fazla hormon artışı, belki ego tatmini isteği veya belki de çok fazla romantik içerik tüketilmesi. Bu sorunun cevabını kimse öğrenemeyecek.

Önemli olan mutluluğun yıl önemli değil mutluysan ne güzel Allah huzur versin.

İfade özgürlüğü, ben de sevmiyorum ama yapacak bir şey yok.

Her buna benzer konulara denk geldiğimde bu forumda ne işimin olduğunu sorgularım. Zaten eski elitliği kalmadı forumun. Farkındasınızdır teknik destek adı altındaki konulara yapılan yetersiz cevapların. Forumun var oluş sebebi teknoloji olmasına rağmen artık ilgilenildiği kısımlar troll konular oluyor.

Her buna benzer konulara denk geldiğimde bu forumda ne işimin olduğunu sorgularım. Zaten eski elitliği kalmadı forumun. Farkındasınızdır teknik destek adı altındaki konulara yapılan yetersiz cevapların. Forumun var oluş sebebi teknoloji olmasına rağmen artık ilgilenildiği kısımlar troll konular oluyor.

Ne kadar yeni olsam da size katılıyorum. Hep eski forum konularına bakar onlara özenirim ama başaramam. Ama şu an interneti 20-30 yerine 10-20 arası çok kullaniyor, bu da bir etken.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı