Komik bir anınızı anlatın

Bakkal amca

Picopat
Yer
Bakkalın bodrum katı
Daha fazla  
Daha önce buna benzer okulla ilgili konu açmıştım ve şimdi bu konuyu açıyorum. İlla okulla ilgili olmasına gerek yok. Ben başlıyorum: Biz küçükken top oynadığımız yerde park halinde arabalar vardı. Tabi ben yanlışlıkla bir arabanın camını kırdım. Tabi ben suçu başka bir çocuğa attım. Sonra bu çocuk abisiyle beni dövmeye geldi.
Sonra yanımda olan iki arkadaşım kavgada bana yardım etti. Sonra bunlar bizi dövdü ve orada iki arkadaşımı kaybettim. arkadaşlar neden şaşkın atıyorsunuz? Arkadaşlarım ölmedi,sadece mizah amaçlı.

Son düzenleme:
Daha önce buna benzer okulla ilgili konu açmıştım ve şimdi bu konuyu açıyorum. İlla okulla ilgili olmasına gerek yok. Ben başlıyorum: Biz küçükken top oynadığımız yerde park halinde arabalar vardı. Tabi ben yanlışlıkla bir arabanın camını kırdım. Tabi ben suçu başka bir çocuğa attım. Sonra bu çocuk abisiyle beni dövmeye geldi.
Sonra yanımda olan iki arkadaşım kavgada bana yardım etti. Sonra bunlar bizi dövdü ve orada iki arkadaşımı kaybettim.
Warband oynarken nasıl olsa alacağım diyip ctrl+alt+f4 yerine alt+f4 çekmem.

Komik değil fakat yanılmıyorsam 1. sınıfta Tetanoz aşısı için okula gelmişlerdi. Bizim sınıf aşı oluyorken ben yan sınıfa gitmiştim, bizim sınıfın aşıları bitip yan sınıfa yani benim bulunduğum sınıfa geldiklerinde ise benim aslında yan sınıfta olduğumu söyleyip kendi sınıfıma geçmiştim. Sonra kendi rızamla aşı olmaya onların yanına gittim.

Beden dersinde basket topunu yere sektirip, voleybol filesinin üstünden geçirtiyorduk. Aynı zamanda bizde filenin altından geçerek topu geri almaya ve sürmeye devam etmeye çalışıyorduk. Mükemmel zamanlamam yüzünden basket topu ben geçtiğimde kafama geldi sonra o halde turu kazandım ama diğer tura kadar gülmekten ölmüştük :D

Yeni konular

Geri
Yukarı