Korsan oyun oynarken zevk alamamak

Para verince ekstra hoş oluyor. Ya da para verince eğlenmek zorunda falan kalıyorsun düşünsene 400 liraya oyun alıyorsun. Beynin beğenmeye zorlar,
400 TL vermişsin lan oyuna azıcık eğlen diye.

Zaten mesajimda da belirttim. Korsanin en fazla oynandigi ulkelerin dilleri bile varken turkcenin olmamasinin baska sebepleri de var.
Polonya oyun konusunda bizden daha iyi ve çeviri destekleri sağlam.
Oyun konusunda daha büyük bir pazar işte, ben de bundan bahsediyorum; benim dediğimi doğruluyorsunuz sizler de. Türkçe konuşan oldukça fazla insan var esasen. Neden dil desteği olmadığına dair konuşulurken ''Türkçenin yaygın olmaması'' gibi bir neden geçerli değil o yüzden bana kalırsa.

Oyun konusunda daha büyük bir pazar işte, ben de bundan bahsediyorum; benim dediğimi doğruluyorsunuz sizler de. Türkçe konuşan oldukça fazla insan var esasen. Neden dil desteği olmadığına dair konuşulurken ''Türkçenin yaygın olmaması'' gibi bir neden ileri sürülmemeli bence o yüzden.
Orası öyle hocam, şimdi Türkçe dil desteğinin olmaması tek sebebe bağlanmamalı, bir çok etken var işte o etkenlerin sonucunda destek az.

Türkiye Türkçesi konuşan insan sayısı dünyada 80 milyon civarıyken, Fince konuşan nüfüs 10 milyon ya var ya yok. Fince desteği olan oyunlarda niye Türkçe desteği yok sizce?
Senin ülkende Türkçe dublajlı oyun bile korsan oynandı neden gelsin ki? Polonyada kaç kişi witcher 3 ü korsan oynamıştır? Türkiye'den kat kat daha az.

Senin ülkende Türkçe dublajlı oyun bile korsan oynandı neden gelsin ki? Polonyada kaç kişi witcher 3 ü korsan oynamıştır? Türkiye'den kat kat daha az.
Polonya ne alaka, Fince diyorum.

Korsan oyun da oynadım, orijinal oyun da oynadım. Hiçbir zaman böyle bir şey hissetmedim. Sizin durumunuz garipmiş. Ayrıca zar zor geçinen birine de sırf bir oyuna 400 - 500 TL vermediği için hırsız demek saçma. Bu tartışma da bayatladı artık. Orijinal alabilen alsın, alamayan da korsan oynasın.
Bu tartışmaya kapalı olmalı. Hırsızlık hırsızlıktır. Arabalar da çok pahalı Türkiye'de. Çalıyor muyuz galeriden?

Boşnakça kaç oyunda var dostum? dalga geçiyorum de, resmi dili fazla zaten o ülkenin ondan dolayı şanslı olabilirler.
Hocam daha geçen oyun aldım Boşnakça, Kazakça dil desteği var Türkçe yok. Bende Kazakça oynadım Türkçeye benziyor diye.

Bu tartışmaya kapalı olmalı. Hırsızlık hırsızlıktır. Arabalar da çok pahalı Türkiye'de. Çalıyor muyuz galeriden?
İkisi özdeş şeyler değil.

Para verince ekstra hoş oluyor. Ya da para verince eğlenmek zorunda falan kalıyorsun düşünsene 400 liraya oyun alıyorsun. Beynin beğenmeye zorlar,
400 TL vermişsin lan oyuna azıcık eğlen diye.
Dershaneye gittiğinde bütün dersleri pür dikkat dinlersin ama okulda bu daha azdır. Nedeni de para vermekten kaynaklanıyor bence. Emek vererek kazandığımız parayla oyun alınca manevi açıdan ona anlam yüklüyoruz. Dershaneye de para verdiğimiz için aldığımız üründen tamamen faydalanmak istiyoruz. Yani kısaca zor kazandığımız bir şeyi tamamen kullanıyoruz ve hayatımızda önemli bir yere koyuyoruz bence. Tabii bu benim fikrim, diğer insanların farklı argümanları olabilir. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı