Kredi kartı alamıyorum

• Konuyu başlatan Bran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 905
Çalışmamama karşın Axess kart vermeye çalışmışlardı bana, hesabımda yüksek miktarda para giriş çıkışı da yapmıyorum.
Bu kredi kartı konusu cidden garip bir şey.
Axess %0 faiz ile 15000Tl nakit avans veriyor diye ona da başvurdum o da reddedildi.

Red sebebini size açıkladılar mı? Yapı kredi ile kaç yıllık bir geçmişiniz var? Banka sizin geçmişteki para akışınızı biliyordur.
Bu 3. yılım mobilden yaptığım için herhangi bir sebep açıklanmıyor sanırsam.

Garanti ve ziraat biraz daha iyilerdi diye biliyorum. Yapı Kredi'den uğraşmanı önermem. Babamın geliri iyi olmasına rağmen 10.000TL limitini yükseltmiyorlar

Axess %0 faiz ile 15000Tl nakit avans veriyor diye ona da başvurdum o da reddedildi.

Bu 3. yılım mobilden yaptığım için herhangi bir sebep açıklanmıyor sanırsam.
Başta arkadaşların belirttiği gibi şubeye giderek başvurun. Ben de şubeye giderek başvurmuştum. Üstelik bu yaz Haziran başında aldım kredi kartımı.

Daha önce kredi kartı sahibi biri değildim. Hiç kredi skorum olmadan, sadece bankadaki nakit paramı ve aylık gelir miktarımı değerlendirerek banka kredi kartı verdi bana. Üstelik maaşımın 3 katı tutarında limitli olarak verdi. Şu an o tutarı 4 katına çıkardı.

Bankanın 10+ yıllık müşterisiyim bu arada.

Başta arkadaşların belirttiği gibi şubeye giderek başvurun. Ben de şubeye giderek başvurmuştum. Üstelik bu yaz Haziran başında aldım kredi kartımı.

Daha önce kredi kartı sahibi biri değildim. Hiç kredi skorum olmadan, sadece bankadaki nakit paramı ve aylık gelir miktarımı değerlendirerek banka kredi kartı verdi bana. Üstelik maaşımın 3 katı tutarında limitli olarak verdi. Şu an o tutarı 4 katına çıkardı.

Şuan 20 yaşındayım daha 2 yıllık banka müşterisiyim.

Akbank mı?

Şuan 20 yaşındayım daha 2 yıllık banka müşterisiyim.
10 yıl dediğime bakmayın, 10 yıl boyunca aktif olarak hesaba para girişi ve çıkışı olmadı. Hesabım en az 5 yıl tam takır kuru bakır boş kalmıştır. 10 yıllık müşteriden kastım bankanın eski müşterisiyim demek istedim.

İş Bankası'nı kullanıyorum bu arada. Şansınızı bir de onlarla deneyin isterseniz.

10 yıl dediğime bakmayın, 10 yıl boyunca aktif olarak hesaba para girişi ve çıkışı olmadı. Hesabım en az 5 yıl tam takır kuru bakır boş kalmıştır. 10 yıllık müşteriden kastım bankanın eski müşterisiyim demek istedim.

İş Bankası'nı kullanıyorum bu arada. Şansınızı bir de onlarla deneyin isterseniz.
Bordro almama gerek var mı? Yarın çalışmıyorum.

Bordro almama gerek var mı? Yarın çalışmıyorum.
Size tavsiyem öncelikle İş Bankası Müşteri hizmetlerini arayın. Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanarak durumunuzu anlatın.

"20 yaşındayım, 2 yıldır başka bir bankanın müşterisiyim ama kredi kartı alamıyorum. Çalışmaktayım ve sizin bankanızdan kredi kartı talep etmek istiyorum. Bana en yakın şubenize gidip başvurursam yardımcı olur musunuz? Bordromu da çıkartabilirim."

Bu şekilde en azından oturduğunuz yerden ön bilgi edinmiş olursunuz. Eğer olumlu bir cevap alırsanız kalkıp giderseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı