Kullanıcı Haberleri başlığı Siyaset bölümüne dönüşmüş

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Kullanıcı Haberleri'nin ilk sayfasında Siyaset dışı hiçbir konu yok. Eskiden teknolojiyle ilgili haberler olurken şimdi ful siyaset yerine dönmüş durumda. Bu durumdan rahatsız olmamakla birlikte konu başlığına uymamakta ve çirkin bir görüntü oluşturuyor bence. Kullanıcı haberlerinde teknoloji ve diğer gündemlerle ilgili haberler bakmak isterken ful siyaset görüyoruz. Madem bu kadar siyaset yapılıyor. Bu da siyaset başlığı ve başlıkları açılmasına ihtiyaç olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum. Böylece siyaset yapmak ve siyaset tartışmak isteyen insanlar orada görüşlerini belirtebilir ve kullanıcı haberlerindeki çirkin ve düzensiz görüntü de düzelmiş olur. Forumdaki düzen daha güzel olur bu şekilde. Kullanıcı haberleri ilk sayfasını inceleyelim:

Ekran görüntüsü 2023-03-14 101133.png

Ekran görüntüsü 2023-03-14 101211.png

Gerisi forum yöneticilerinin bileceği bir iş. Sadece durumu göz önünde bulunarak öneri de bulundurmak istedim. İnsanların siyaset yapmasıyla hiçbir sıkıntım olmayıp sadece bu kadar istek ve insanlar da konuşmak istiyorsa forumda ayrı bir başlık şeklinde yer açılmalı. Forumdaki diğer yerlerin düzeni ve görüntüsü bozulmamalı.

Kullanıcı Haberleri'nin ilk sayfasında Siyaset dışı hiçbir konu yok. Eskiden teknolojiyle ilgili haberler olurken şimdi ful siyaset yerine dönmüş durumda. Bu durumdan rahatsız olmamakla birlikte konu başlığına uymamakta ve çirkin bir görüntü oluşturuyor bence. Kullanıcı haberlerinde teknoloji ve diğer gündemlerle ilgili haberler bakmak isterken ful siyaset görüyoruz. Madem bu kadar siyaset yapılıyor. Bu da siyaset başlığı ve başlıkları açılmasına ihtiyaç olduğunu gösteriyor diye düşünüyorum. Böylece siyaset yapmak ve siyaset tartışmak isteyen insanlar orada görüşlerini belirtebilir ve kullanıcı haberlerindeki çirkin ve düzensiz görüntü de düzelmiş olur. Forumdaki düzen daha güzel olur bu şekilde. Kullanıcı haberleri ilk sayfasını inceleyelim:

Eki Görüntüle 1700834

Eki Görüntüle 1700839

Gerisi forum yöneticilerinin bileceği bir iş. Sadece durumu göz önünde bulunarak öneri de bulundurmak istedim. İnsanların siyaset yapmasıyla hiçbir sıkıntım olmayıp sadece bu kadar istek ve insanlar da konuşmak istiyorsa forumda ayrı bir başlık şeklinde yer açılmalı. Forumdaki diğer yerlerin düzeni ve görüntüsü bozulmamalı.
Teknoloji forumunu siyaset forumuna çevirdiler. Siyaset konuşanların bir çoğu da 11-14 yaş arası.
Ha bu arada,
Tıktok, instagram gibi sosyal platformlarda gördükleri şeyleri burada yazıp çok bilmişlik yapan tayfa da var. Onları unutmayalım :D

Kullanıcı haberleri kısmında ne tür konular olması gerektiğini düşünüyorsun? Gerçekten soruyorum.

Reşit bile olmayan elemanların sosyal medyada gördüğü siyasi editlerden etkilenip paylaştıkları haberler yüzünden severek takip ettiğim kategoriden soğudum resmen. Eskiden teknolojik haberler paylaşılan kategori çöp oldu resmen. Umarım el atılıp düzenlenir, göz ardı ede ede ben yoruldum artık.

İkinci sayfada bulunan iki teknoloji haberi:

Dördüncü sayfada bulunan üç teknoloji haberi:

Gerisi tamamen siyasi. Ciddi bir düzenleme getirilmeli diye düşünüyorum. Sosyal önerileri kısmında bununla ilgili öneriler de mevcut. Göz atabilirsiniz.

Kullanıcı haberleri kısmında ne tür konular olması gerektiğini düşünüyorsun? Gerçekten soruyorum.
Kullanıcı haberlerini yaklaşık bir yıldır takip ediyorum. Genelde teknoloji ve normal gündemle ilgili haberler olurdu. Şimdi gündeminde etkisiyle siyasi bir yere dönüşmüş yaklaşık 1 aydır siyaset dışı konu neredeyse yok. Siyaset forumda olmasın demiyorum olsun hatta insanlar fikirlerini özgürce ifade etsin burası forum ama talep madem çok var ise siyasi konu başlıkları ayrı olarak açılmalı. Kullanıcı haberlerinin görüntüsünü bozuyor bu durum bence.

TikkTok, Instagram gibi sosyal platformlarda gördükleri şeyleri burada yazıp çok bilmişlik yapan tayfa da var. Onları unutmayalım :D[/ISPOILER]
Hangi partinin editini görseler burada onu savunuyorlar.

Konuya gelirsek, normal bir şey. Seçime az kaldı ve önemli bir seçim neticede. Seçim geçtikten sonra kategori normale dönecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı