Kullanıcı Haberleri başlığı Siyaset bölümüne dönüşmüş

Hangi partinin editini görseler burada onu savunuyorlar.

Konuya gelirsek, normal bir şey. Seçime az kaldı ve önemli bir seçim neticede. Seçim geçtikten sonra kategori normale dönecektir.
Tamam da şöyle bi durum var. oy veremeyecek kişilerin orada burada gördüğü editler ile gaza gelip böyle siyasete karışmasını normal bir durum olarak karşılamıyorum.
Misalen Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir videosunda evinin sadeliğini görüp "Başkan seçilse hazinenin peşinde koşacak biri değil." gibisinden cümleler kuran insanları çok gördüm. Birinin oturduğu ev ile o şahsın iç halini çeliştiren çocukların siyasete karışmasını anlayamıyorum.

Tamam da şöyle bi durum var. oy veremeyecek kişilerin orada burada gördüğü editler ile gaza gelip böyle siyasete karışmasını normal bir durum olarak karşılamıyorum.
Misalen Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir videosunda evinin sadeliğini görüp "Başkan seçilse hazinenin peşinde koşacak biri değil." gibisinden cümleler kuran insanları çok gördüm. Birinin oturduğu ev ile o şahsın iç halini çeliştiren çocukların siyasete karışmasını anlayamıyorum.
Evet o konulara direkt +18 yaş sınırı gelmesi lazım bence.

Diğer konuyu ben açmıştım bu arada, bence dediklerinde haksız oldukları bir şey yok sacece yaşadığı eve göre değerlendirmiyoruz nitekim.

Geri
Yukarı