Kutusu açılmış laptop iade edilebilir mi?

Hepsiburada bu işlerde sabıkalı bir yer, ben bir keresinde Vestel marka bir TV almıştım, TV geldi kendim kurdum ve ev birkaç gün boyunca adi plastik koktu ben de bundan hiç memnun kalmadım ve iade edeceğimi söyledim ilk başta olmaz dediler, tüketici haklarımı bildiğimi ve kabul etmek zorunda olduklarını söyledim ve gönderdim, iademi aldım.

İnternetten alınan ürünlerde cayma hakkı mevcuttur nedeni ise uzaktan alışveriş yapıldığı içindir.

Windows'u silip tekrar kutusuna koyarsa kullandığını nasıl anlayacaklar ki?

Ürünü geri nasıl FreeDOS haline getirebilirim aldığımda direk ASUS BIOS ekrani geliyordu o haline nasıl cevirebilirim?

Alırlar deneyin sansinizi hocam.
Bunun için servise gönderiyorlar mı yoksa iade onay ve ya red mi veriyorlar bir bilginiz var mıdır?

Kutusu açılmamış laptopa nasıl Windows kurdunuz? Telepati yöntemi bu kadar gelişti mi acaba? Edit: Başlığı yanlış okumuşum. Özür dilerim. Şansınızı deneyin hocam. Ama üründe bir kusur yoksa iade edebileceğinizi sanmıyorum. Bununla ilgili bir düzenleme gelmiş olması lazım satıcıyı koruma amaçlı.

Ürünü geri nasıl FreeDOS haline getirebilirim aldığımda direk ASUS BIOS ekrani geliyordu o haline nasıl cevirebilirim?

Bunun için servise gönderiyorlar mı yoksa iade onay veya Redmi veriyorlar bir bilginiz var mıdır?

Yok hocam direkt “memnuniyetsizlikten” kaynakli iade etmeye tiklayin uygulamada. Aciklamaya da yazarsiniz bir seyler. Sonra size ettik/etmedik derler. Etmezlerse geri yollarlar @maksakl

Kutusu açılmamış laptopa nasıl Windows kurdunuz? Telepati yöntemi bu kadar gelişti mi acaba?

Kutusunu acmadim diye bir yazisini goremedim arkadasin?

Yeni konular

Geri
Yukarı