La Casa de Papel Dizisi

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Dün Netflix'de kesfettim bu diziyi 3 bölüm baktim gayet sürükleyici güzel bir dizi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni bir dizi arayisinda iseniz ve sizi ters köse yapan soygun yapimlarini seviyor iseniz tavsiye ederim.

Sevgiler :)

Bir haftada açılan ikinci La Casa De Papel konusu.:D İlk konu açıldığında 6. bölümdeydim ve ortalama bir dizi olduğunu düşünüyordum. Şimdi sezonu bitirdim, yine öyle olduğunu düşünüyorum. Ama sezon finali yani 13. bölüm finali bende merak uyandırmayı başardı. Bakalım devamında ne olacak. Ama halen piyasada bir sürü kaliteli ve güzel dizi varken bu dizi bu kadar popüler olmayı nasıl başardı anlamış değilim.

Son düzenleme:
İlk defa bir yabancı diziye başlayayım dedim. Tek günde 1. sezonu bitirdim. 2.günde de diziyi bitirdim. Gayet sürükleyici bir film.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı