Laptop 3050 vs. masaüstü 1660

Hem masaüstü hem laptop önerisi istemiş ona göre attım 5600h modeli linki attığımı sanmışım 10200H kötü değil ama 5600h daha iyi HP victus indirime girdiği zaman 12 bin civarına iniyor ayrıca maksimum 13 bin olsun demiş.
Okey... Ama 5600H lı Dell daha zekice...
Ben olsam Dell alırdım
Bu arada 1600 AF biraz eski değil mi hocam ?

Okey... Ama 5600hlı Dell daha zekice...
Ben olsam Dell alırdım.
Bu arada 1600 AF biraz eski değil mi hocam?

Vallahi şu piyasada ne önereceğimi şaşırdım geçen ay 8 bin TL'ye 1660 Super sistem vardı i3 10100F'li falan 1600 AF ufak overclock ile bayağı yaklaşıyor 10100F'e tabii tekli çekirdekte artık eskimeye başladı ama 1660, super ve Ti modellerini besliyor.

Öncelikle teşekkürler herkese önerileriniz ve fikirleriniz için.

13 bin liradan daha düşük fiyata gtx 1660 olan masaüstü var mı

Ben de kayda değer bir şey bulamadım, ve bütçemi de 15 bin lira civarına güncelledim.

@499337 attığınız Dell bilgisayarı çok beğendim, ancak dün yetişemedim almaya ve bugün de Hepsiburada'da satıştan kalkmış. Farklı sitelerde 14 bin 200 liraya var, ek olarak benzer fiyatlara şöyle ürünler de var:

Monster'dan çok emin değilim açıkcası, ama 11. nesil i7 düşündürüyor. Bilgisayarı yalnızca oyun oynamak için kullanacağım, onun dışında diğer işlerimi yapmak için başka bir bilgisayarım var.

Masaüstü olarak da, toplama satan bildiğim tek site itopya.com'da böyle bir bilgisayar var:

Yukarıda attıklarıma ek olarak şuan okuduğum üniversitede 2 aylık şu ürünü 15 bin lira civarı bir fiyata satan bir arkadaş var, daha önce hiç ikinci el teknolojik cihaz almadım ama değer diyorsanız inceleyebilirim:

Vaktiniz varsa şimdiden çok teşekkürler :)

Öncelikle teşekkürler herkese önerileriniz ve fikirleriniz için.

Ben de kayda değer bir şey bulamadım, ve bütçemi de 15 bin lira civarına güncelledim.

@499337 attığınız Dell bilgisayarı çok beğendim, ancak dün yetişemedim almaya ve bugün de Hepsiburada'da satıştan kalkmış. Farklı sitelerde 14 bin 200 liraya var, ek olarak benzer fiyatlara şöyle ürünler de var:

Monster'dan çok emin değilim açıkcası, ama 11. nesil i7 düşündürüyor. Bilgisayarı yalnızca oyun oynamak için kullanacağım, onun dışında diğer işlerimi yapmak için başka bir bilgisayarım var.

Masaüstü olarak da, toplama satan bildiğim tek site itopya.com'da böyle bir bilgisayar var:

Yukarıda attıklarıma ek olarak şuan okuduğum üniversitede 2 aylık şu ürünü 15 bin lira civarı bir fiyata satan bir arkadaş var, daha önce hiç ikinci el teknolojik cihaz almadım ama değer diyorsanız inceleyebilirim:

Vaktiniz varsa şimdiden çok teşekkürler :)
Hocam v18.1 iyidir.
Ama o T5 v21.6 efsanedir.
Magnezyum kasa olması ısınmasını %95 engeller.
O ikinci el olan Tulpara bir göz atın.
Sağlam, temiz, sorunsuzsa, pilinde, ekraninda, orasinda burasinda sorun yoksa alınır o 2. El tulpar.

Geri
Yukarı