League of Legends satın alınan unranked hesap ban yer mi?

Satıcı falan değilim. Güvenilir bir yerden alırsanız ticket atmazlar. Kendim alıp platine kadar kastım ve sattım ban yemedi hala. Bir arkadaşımda grandmaster'a çıktı ve sattı hala ban yemedi çar.

Ben olsam bu kadar güvenmezdim açıkçası. 30 seviyeye kadar getirip ranked açıyorlar sadece. XP Boost alarak 2 günde kasarsın.

Şöyle anlatayim, Botlardan aldığınız hesabın avantajları; Mavi öz - turuncu öz - sandıklar - kapsüller vs. hepsini kendin açıyorsun. Dezavantajı ise ban riski var. Ban riskini azaltmak için isim değiştirsen, Özler neredeyse bitiyor.

Bir aralar elle kasılmış 30 Level unranked satıyordum. Keşke o zamanlar yazsaydın :D :D
Valla hocam normalde oyuna başlamaya hiç niyetim yoktu. Ancak oynayacak oyun olmayınca tekrardan başladım.

Valla hocam normalde oyuna başlamaya hiç niyetim yoktu. Ancak oynayacak oyun olmayınca tekrardan başladım.

Aynen öyle. Ben de geçen yeniden başlamıştım. ( sildim.) aslında güzel oyun, küçük çocuk ve toxic kitlesi çok kötü. Beni dellendiriyorlardı. Ben de sövüyordum. Bir 120 level hesabım bir de 40 level hesabım küfürden perma yedi. Ama onlar ban yemiyor.

Saatlerini vereceksin oyuna. Neden geçmişi belli olmayan bir hesap yerine kendine sıfırdan temiz bir hesap açmıyorsun? 1.5-2 haftaya 30 a kasarsın zaten.
Oyuna arada dereceli atmak için gireceğim. 2 hafta - 1 ay 30 levele getirmek için uğraşamam.
Aynen öyle. Ben de geçen yeniden başlamıştım. ( sildim.) aslında güzel oyun, küçük çocuk ve toxic kitlesi çok kötü. Beni dellendiriyorlardı. Ben de sövüyordum. Bir 120 level hesabım bir de 40 level hesabım küfürden perma yedi. Ama onlar ban yemiyor.
Size katılıyorum. Oyun gerçekten eğlenceli ama kitlesi oyundan soğutuyor.

Hocam gönüllü biriyle anlaşın. 20 TL'ye hesap bilgileri sizdeyken adam kassın botsuz. En mantıklısı öyle. Ortak hesap tarzı, ama 20 TL verdikten sonra şifresini değiştirin hesabın. Ben gönüllüyüm hocam tabii. :D

XP Boost ile 2 günde rahat kasılıyor diyorum. Ona vereceğiniz parayı XP Boost'a vereceksiniz.

Oyuna 3.gün girişinde zaten 3 günlük XP Boost veriyor. Ve ben bu oyunda günde en fazla 2-3 el atarım. Günde 2-3 el atıp 2 günde 30 Level'e kasmak imkansız.
West serverinde bir hesabım var. 32 level unranked. İstersen konuşabiliriz.
Hocam gönüllü biriyle anlaşın. 20 TL'ye hesap bilgileri sizdeyken adam kassın botsuz. En mantıklısı öyle. Ortak hesap tarzı, ama 20 TL verdikten sonra şifresini değiştirin hesabın. Ben gönüllüyüm hocam tabii. :D
Maalesef hesabı dün aldım. Elimde para kalmadı.

Geri
Yukarı