League of Legends'a başlamak

Ali Murat Ercan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V20.5.6 -
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
1TB PCIe M.2 2280 3.0 x4
Oyun bilgimi ciddi anlamda yukarı çıkarıyorum. DotA 2, CS:GO, PUBG, bir çok MMORPG gibi online oyunlar oynadım. Artık League of Legends'a başlama vakti geldi diye düşünüyorum. DotA 2'de yaklaşık 2000 saatim var. DotA 1'de ise biraz daha fazla diyebilirim. Başlarken herhangi bir zorluk çeker miyim? Alışma süreci zor olur mu? Tam olarak DotA ile farklar nelerdir? Hero seçim sistemi farklı mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın varsa arkadaşınla gir oyunu öğretsin biraz. Bilgili birinden öğrenirsen daha çabuk kavrarsın oyunu. Tavsiyem hiç başlama.

DOTA 2 ile çok benzer. Ancak karakterler v.s farklı haliyle. LoL bana biraz daha rahat geliyor kontrolleri açısından. DOTA 2'yi söktüysen, inan bana LoL sana DOTA 3 gibi gelecek.

Arkadaşlar oyuna başladım, fazla zorlanmıyorum ve eğlenceli geldi. Tabii kanser bir kitle var orası kesin. Tank oynamayı seviyorum, önerebileceğiniz tank şampiyonlar var mı?
Şuan Amumu, Cho'gath ve Leona oynuyorum ve iyiler. Leona biraz alışamadım ve katkı veremiyorum oyuna.

Arkadaşlar oyuna başladım, fazla zorlanmıyorum ve eğlenceli geldi. Tabii kanser bir kitle var orası kesin. Tank oynamayı seviyorum, önerebileceğiniz tank şampiyonlar var mı?
Şuan Amumu, Cho'gath ve Leona oynuyorum ve iyiler. Leona biraz alışamadım ve katkı veremiyorum oyuna.
Tank konusunda Sion kraldır çok az mekanik ister ama problem olmaz keza tahm kench de öyle o daha zor alışabildiği nle oyna.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı