League of Legends'a nasıl başlanmalı?

TelegramCi

Femtopat
Arkadaşlar bu popüler oyuna başlamak istiyordum, özellikle sinematiklerini izleyince çok iyi bir oyun olduğuna karar verdim fakat hiçbir şey bilmiyorum. Oyunu yükledim girdim önce eğitimleri geçtim Master Yi oynadım resmen doğruyor adamı botlara karşı iyi iş çıkartsam da normal oyunda bayağı kötü oynadım sizce yol yakınken geri mi dönmeliyim yoksa oynamaya devam mı etmeliyim ve tavsiye ettiğiniz Master Yi gibi güçlü şampiyonlar var mıdır?

Arkadaşlar bu popüler oyuna başlamak istiyordum, özellikle sinematiklerini izleyince çok iyi bir oyun olduğuna karar verdim fakat hiçbir şey bilmiyorum. Oyunu yükledim girdim önce eğitimleri geçtim Master Yi oynadım resmen doğruyor adamı botlara karşı iyi iş çıkartsam da normal oyunda bayağı kötü oynadım sizce yol yakınken geri mi dönmeliyim yoksa oynamaya devam mı etmeliyim ve tavsiye ettiğiniz Master Yi gibi güçlü şampiyonlar var mıdır?
Geri dön.

Güçlü şampiyon diye bir şey yok bence oynaması kolay olduğu için güçlü gelmiş olabilir . Onun dışında bence yol yakınken geri dönün.

Oyunda o kadar çok detay var ki benim tamamen oyunu öğrenmem ve hak ettiğim lige ulaşmam, 2 yıl sürdü. Önce oyunu oynayarak ve video izleyerek öğrenmelisin. Oyunu öğrenirken Garen gibi kolay şampiyonlar oynayabilirsin. Oyun yeterince öğrendiğini düşündükten sonra hangi şampiyonda ustalaşacağını bulmak için bütün şampiyonları tek tek deneyeceksin. YouTube'da zibilyon tane içerik var ne istersen öğrenebilirsin.

Oyun şu an yeni başlayanlara pek hitap etmiyor. Oyun fazla kompleks bir hal aldı eskisi gibi değil. Yeni öğrenen birisi 200 şampiyon seçeneği arasında ve onlarca item kombinasyonu arasında kaybolacaktır. Master Yi güçlü olmasından ziyade oynaması en kolay şampiyonalardan birisi o yüzden keyifli gelmiştir. Ama oyunun deneyim ve seviye aşamasında bile 30 level olana kadar yüzlerce smurf hesapla karşılaşıyorsun. Malesef oyuna yeni oyuncu başlamasından ziyade eski oyuncular yeni hesaplar kasıyorlar. Bu nedenle pek önermem yeni başlayacaksan.

Hayır sakın başlama lütfen başlama lütfen.O oyun yüzünden gençliğimi,hayatımı,onurumu,şerefimi,namusumu herşeyimi kaybettim bir başkasının başına daha gelmesin zar zor bıraktım...

Yeni konular

Geri
Yukarı