League of Legends'a nasıl başlanmalı?

Herhangi bir 100 tane LoL oynayan kişiye sor bakayım lore ne demekmiş? En az yarısı bilmez hatta duymamıştır bile bu kelimeyi.
Ben Dota2'nin kitlesini de biliyorum LoL'ün de.
Türkçe seslendirme var diye DotA2'den LoL'e geçmek... Anladım.
Lore ne demek bilmiyor olmaları şampiyonların hikayelerini bilmedikleri anlamına gelmez bu arada.

Herhangi bir 100 tane LoL oynayan kişiye sor bakayım lore ne demekmiş? En az yarısı bilmez hatta duymamıştır bile bu kelimeyi.
Ben DotA2'nin kitlesini de biliyorum LoL'ün de.
Türkçe seslendirme var diye DotA2'den LoL'e geçmek... Anladım.

Çevremde çok LoL oynayan var ve hemen hemen hepsi lore bilgisi olan insanlar sizin bahsettiğiniz kitle çocuk 12-13 yaş kitle sanırım fakat oyunu sadece o yaş kitlesi oynamıyor ve çoğu oyuncu Dora'nın hikaye videoları ile büyüdü bu oyunla keza geçtiğimiz dönemlerde laf attığınız dizisi büyük bir Lore'un sonucu çıkmış bir dizi idi ve çok kişi tarafından izlenip sevildi niye düşman kesildiniz anlamadım ama iyi sosyaller dilerim.

Oyunda kötü olan şey, ne kadar iyi oynasan da takım arkadaşların maymun olduğu zaman kazanma ihtimalinin olmaması. Bu insanı çileden çıkartıyor, Sen mabadını yırtıyorsun, arkandan kan akıyor, takım arkadaşların senin yapabildiklerini yapamadığı için kaybediyorsun. Kaybettiğin şey de 30-40 dakikan oluyor.

Bu her oyun için geçerli.

Çevremde çok LoL oynayan var ve hemen hemen hepsi lore bilgisi olan insanlar sizin bahsettiğiniz kitle çocuk 12-13 yaş kitle sanırım fakat oyunu sadece o yaş kitlesi oynamıyor ve çoğu oyuncu Dora'nın hikaye videoları ile büyüdü bu oyunla keza geçtiğimiz dönemlerde laf attığınız dizisi büyük bir Lore'un sonucu çıkmış bir dizi idi ve çok kişi tarafından izlenip sevildi niye düşman kesildiniz anlamadım ama iyi sosyaller dilerim.
Hayır hocam bir oyuna neden düşman olayım düşmanlık değil benim dediğim.
Lolün türkçe ilk çıktığından beri oynayan birisiyim .
Son derece kitlesi düşük.
Sadece lolün kitlesi ile dota2nin kitlesi arasında muazzam bir kültür,kalite ve zeka farkı olduğunu düşünüyorum.
Tabi bunun belli başlı sebepleride var bunuda biliyorum.
Lol hemen hemen bir bilgisayarda iyi kötü oynanabilirken dota 2 için iyi bir sistem şart.
Bu böyle olunca bizde dota2 oyuncu sayısı çok az tr serverında.

Başlayabilirsin neden olmasın, öğrenene kadar ki aşama her ne kadar zorluda olsa 30 lvle kadar sık sık aram oynayabilirsin, hem zevklidir hem de her şampiyonu deneyimleme şansın olur. Ranked olmadığı için laf yemessin, çok da kasmazsın kendini. Sonra ki aşamalarda yavaş yavaş normal oyunlara giriş yaparsın, burada kendine en beğendiğin senin tarzın olan ve yeteneklerini daha iyi kullanabildiğin şampiyonlara ve koridora yönlenmeye başlarsın. Sonrası zaten sararsa devamı gelir. Çok da bağımlılık yapan bir oyun diye düşünmüyorum, çünkü bir Mmporg değil exp kasma karakter geliştirme gibi şeyler yok, zaten hararetli geçen bir maç hakikaten adamı yoruyor ara veriyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı