League of Legends'a nasıl başlanmalı?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oynanabilecek her türlü oyunu oynadım. Bir de LoL'e bakayım dedim. Yeni başlayacağım. Sizce hangi şampiyonla başlamalıyım ve kendimi nasıl geliştiririm? Terimler falan nedir hiç bilmiyorum. Oyunda tek bildiğim şey sohbetin susturulması. (küfürsüz bir gün için) başka neler önerirsiniz?

Yeniysen kolsuz şampiyonları al (Master Yi, Vayne).
Oyunda terim yok ufak tefek var onları da öğrenirsiniz zaten.

Hocam zaten Master Yi oynamayı düşünüyordum ancak bu orta koridor falan filan var o yüzden sorayım dedim. Ayrıca market falan eşyalar varmış bunlar hakkında detaylı bilgiyi nereden bulabilirim?

Başlamayarak en doğru kararı vermiş olursunuz ancak başlamak istiyorsanız oyun öğreticisi yardımcı olacaktır. İlerleyen süreçte şampiyonları oynadıkça kendi oyun stilinizi belirlersiniz. Bir anda her şeyi öğrenmeniz pek mümkün değil biraz oyunda zaman geçirmeniz daha iyi olur.

Hocam zaten Master Yi oynamayı düşünüyordum ancak bu orta koridor falan filan var o yüzden sorayım dedim. Ayrıca market falan eşyalar varmış bunlar hakkında detaylı bilgiyi nereden bulabilirim?
Market dizilimlerini internetten bulabilirsin, karakter seçerken koridorunu gösteriyor zaten.

Başlamayarak en doğru kararı vermiş olursunuz ancak başlamak istiyorsanız oyun öğreticisi yardımcı olacaktır. İlerleyen süreçte şampiyonları oynadıkça kendi oyun stilinizi belirlersiniz. Bir anda her şeyi öğrenmeniz pek mümkün değil biraz oyunda zaman geçirmeniz daha iyi olur.

Teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için ancak dediğim gibi sistemimin kaldırdığı bütün oyunları neredeyse oynadım

Yeni konular

Geri
Yukarı