League of Legends'a nasıl başlanmalı?

Öyle de denilebilir, yazdığım terimlere az biraz göz gezdirirseniz aşina olursunuz zaten oyuna aşağı yukarı. Oynayacağın Hero'ya göre rün dizdikten sonra, başlangıç itemi de gideceğin Build'i belirler, neye kasacaksan ona göre item alman lazım. Minyonlardan Gold ve level kastıktan sonra, hazır hissedince veya karşısı Tradelemek için pushlayınca saldırabilirsiniz. Tabii random bütün tuşlara basmayacaksınız, şampiyona göre kontrollü bir combat izlemeniz lazım. Kimi zaman karşısı hiç minyon beklemeden de isteyebilir Trade'i o zaman durum farklı tabii.

Anladım hocam sağ olun

Arkadaşlar oynanabilecek her türlü oyunu oynadım. Bir de LoL'e bakayım dedim. Yeni başlayacağım. Sizce hangi şampiyonla başlamalıyım ve kendimi nasıl geliştiririm? Terimler falan nedir hiç bilmiyorum. Oyunda tek bildiğim şey sohbetin susturulması. (küfürsüz bir gün için) başka neler önerirsiniz?
Bu oyunda en önemli şey leveldir, en önemli şeyin item olduğunu sanma. Oynadıkça bazı şampiyonlar çok güçlü durdurulamıyor diye düşüneceksin oysa onları durdurulamayan yapan levelleri yani 1 level bile çok farkediyor. Karşıdaki adamdan bir level fazlaysan rahat ol, iki level fazlaysan ölümüne gir. Aynı levelde isen temkinli ol, düşük levelde isen yanına bile yaklaşma. İlk bunu anlamanı tavsiye ederim. Yani iyi bir minyon biçici olman lazım. Minyon kaçırmaman lazım. Son vuruşu yapamasan da önemli değil. Önemli olan exp kasabilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı