LG G4 vs S6 EDGE

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 2 telefondan birinin satın alacağım fakat net karara ulaşamadım henüz. Kamera, batarya ve genel performans benim için önemli. En güncel Android sürümünün olması, fazla ısınmaması, batarya performansı, kamera ve hiç kasmaması olmazsa olmaz benim için. Buna göre 2 telefon arasında hangisini önerirsiniz? Kullanan kişilir cevap yazarsa sevinirim :). @er36po @Asım Demir @Ali Güngör @MF

S6 Edge ve S6 modelleri LG G4'ten teknik açıdan bariz şekilde daha yüksek performanslılar. Kamera performansları ise hemen hemen aynı. Bu açıdan iki markanın da 2015 en üst modelleri alanları pişman etmiyor. Fiyat açısından ise LG G4 şu sıralar fiyat performans olarak en iyisi diyebilirim.

S6 Edge ve S6 modelleri LG G4'ten teknik açıdan bariz şekilde daha yüksek performanslılar. Kamera performansları ise hemen hemen aynı. Bu açıdan iki markanın da 2015 en üst modelleri alanları pişman etmiyor. Fiyat açısından ise LG G4 şu sıralar fiyat performans olarak en iyisi diyebilirim.
LG G4 kronik sorunları giderildi mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptığına bağlı. Sürekli oyun oynayan ve ya video izleyen birisi isen iki cihazda bir günü çıkartmaz. İki cihazda batarya yönünden kötüler.

Arkadaşım S6 Edge kullanıyor. 1 günü çıkarıyor. Whatsapp ve sosyal medya kullanıyor. Ben de G4 kullanıyorum. 1 günü çıkarıyor. Sosyal medyada ve internette geziyorum.
G4'ün kronik sorunları giderildi.
Bu 2 telefonuda kullandım. S6 Edge daha iyi. Zaten arada bariz fiyat farkı var.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı