LG G4 vs Galaxy S6?

G4'ün pili çok sorunlu. Oyun oynadıktan sonra kameraya ve müzik dinlemeye şarjın kalmayabilir :D S6 önerimdir.
Dün S6 aldım ama bataryası tam bir rezalet. Benim aldığım cihazda mı sorun var bilmiyorum ama şarj %100'ken çıkardım 10 dk Modern Combat 5 oynadım şarj anında %90 oldu ayrıca internette gezerken 2dkda bir %1 şarj düşüyor bu ne iş anlamadım gitti

Dün S6 aldım ama bataryası tam bir rezalet. Benim aldığım cihazda mı sorun var bilmiyorum ama şarj %100'ken çıkardım 10 dk Modern Combat 5 oynadım şarj anında %90 oldu ayrıca internette gezerken 2dkda bir %1 şarj düşüyor bu ne iş anlamadım gitti
İlk alınan telefonlarda bu sıkıntı hep görülüyor. Yaklaşık 1 ay sonra bataryanın tam performansından faydalanabiliyorsunuz. Bütün güncellemeleri yükleyin. Eğer Android 5.0 varsa bataryanın hızlı gitmesi gayet normal.

İlk alınan telefonlarda bu sıkıntı hep görülüyor. Yaklaşık 1 ay sonra bataryanın tam performansından faydalanabiliyorsunuz. Bütün güncellemeleri yükleyin. Eğer Android 5.0 varsa bataryanın hızlı gitmesi gayet normal.
5.1.1 var ve Twitterda takılırken 2-3 dkda bir şarj gidiyor

1 ay bekleyin derken :D Ya çok kullanıyorum o doğru ama şöyle bir şey var telefonu cebimden çıkardım diyelim ana menüsünde geziyorum 2-3 dk da bir %1 gidiyor şarjı yani hiç bir uygulamaya girmesem bile.

1 ay bekleyin derken :D Ya çok kullanıyorum o doğru ama şöyle bir şey var telefonu cebimden çıkardım diyelim ana menüsünde geziyorum 2-3 dk da bir %1 gidiyor şarjı yani hiç bir uygulamaya girmesem bile.
Bataryanın tam olarak açılması için satın alındıktan sonra bir süre geçmesi gerekiyor diye okudum bir yerlerde. Tecrübeyle sabit.

Çok fazla program yüklediyseniz arka planda çalışıp şarjı sömürmesi normal. GSam Monitor uygulaması ile hangi uygulamanın ne kadar şarj yediğini görebilirsiniz. Uygulamaları silip azaltabilirsiniz. Samsung telefonlarda Super Amoled panel kullanılıyor, yani siyaha dönük arka plan resimleri ile enerji tüketimini azaltabilirsiniz. Telefon rootlu ise Greenify ile kullanmadığınız uygulamaları uyutabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı