LG G4 vs Galaxy S6

1700-1800 TL fiyatlarına en son ithalat garantili S7 alınabiliyordu, bu modelin fiyatına bakın. Mi Note 3, HTC U Ultra ve HTC 10 modellerine de bakabilirsin.

@Beşiktaş JK Şunu da belirteyim S6 2550 boyutundaki bataryasına rağmen 3000 boyutlu G4 modelinden daha iyi bir batarya performansı veriyor. Bunun nedeni de Exynos 7420 ve Amoled ekrandan dolayı.

İkisi arasından açık ara S6 daha iyi bir telefon. Donanım, performans olarak daha iyi. Ekran olarak iki modelde de gayet kaliteli bir ekran var. Kamera olarakta G4 biraz daha iyi, düşük ışıkta özellikle. Bir de renkleri daha gerçekçi veriyor S6 modeline göre. G4 ayrıca kronik sorunları olan bir cihaz. Her iki telefon da batarya olarak vasat modeller, batarya olarak benzer performansı sunuyorlar. İkisi arasından alınması gereken model S6. Bu modelleri ne kadara buldun?
Ne var anlamadım G4 mü?
evet

1700-1800 TL fiyatlarına en son ithalat garantili S7 alınabiliyordu, bu modelin fiyatına bakın. Mi Note 3, HTC U Ultra ve HTC 10 modellerine de bakabilirsin.

@Beşiktaş JK Şunu da belirteyim S6 2550 boyutundaki bataryasına rağmen 3000 boyutlu G4 modelinden daha iyi bir batarya performansı veriyor. Bunun nedeni de Exynos 7420 ve Amoled ekrandan dolayı.
Ben baktım ama site önerirmisin

Daha yeni ikinci el S6 aldım 900 TL'ye. Garantisi yeni bitmiş fakat kasa olarak gayet temizdi. Eğer alacaksan bu fiyat civarında bakmanı tavsiye ederim. 900'ün çok altında bir fiyat görürsen kesin bir sıkıntısı vardır. Edge olan modelleri ise +300 TL civarında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı