LG G4 vs Galaxy S6

S6'da yazılımsal olarak fazla sorun var. Üstüne bir de kasanın yapısından dolayı ısındığı zaman çok rahatsız edici olup takılmalar yaşatabiliyor. LG G4 bu konuda biraz daha iyi.

Galaxy S6 kullanıcısıyım ve Samsung 2-3 hafta önce 5.1.1 güncellemesini yayınladı. Ben bu güne dek hiç takılma yaşamadım. Piyasadaki en güçlü donanıma sahip bir telefonu takılma ile suçlamak da bir hayli şaşırttı beni. Ben gayet memnunum. Size de öneririm ancak siz de kendi göz zevkinize göre karar verin biraz. Artık 2000 TL üzerindeki telefonlarda takılma vs. gibi sorunların konuşulmaması lazım sonuçta orta-düşük seviyede bir telefona bakmıyoruz burada. Ayrıca belirtmem gereken şeylerden biri de G4'te daha büyük pil olmasına rağmen daha çabuk tükeniyor bunun da sebebi üretim teknolojisi.

Galaxy S6 kullanıcısıyım ve Samsung 2-3 hafta önce 5.1.1 güncellemesini yayınladı. Ben bu güne dek hiç takılma yaşamadım. Piyasadaki en güçlü donanıma sahip bir telefonu takılma ile suçlamak da bir hayli şaşırttı beni. Ben gayet memnunum. Size de öneririm ancak siz de kendi göz zevkinize göre karar verin biraz. Artık 2000 TL üzerindeki telefonlarda takılma vs. gibi sorunların konuşulmaması lazım sonuçta orta-düşük seviyede bir telefona bakmıyoruz burada. Ayrıca belirtmem gereken şeylerden biri de G4'te daha büyük pil olmasına rağmen daha çabuk tükeniyor bunun da sebebi üretim teknolojisi.
Rehber, galeri falan girerken takılıyor klasik Samsung sorunu olsa da S6'da daha çok oluyor bu.

İstediği kadar en iyi donanım bulundursun telefon, iyi bir yazılıma sahip değil. Note 4 için bir şey diyemem, fakat S6 gerçekten arayüz konusunda hatalar barındırıyor. RAM kullanımı %90'ları buluyor, üstteki görev çubuğundan simgeler kayboluyor, ısınmadan sonra gerçekten çok hantallaşıyor. Kasasından dolayı da ısıyı ele çok fazla ilettiğinden gerçekten eli yakacak duruma geliyor. Belki bunları siz yaşamamış olabilirsiniz, fakat bu sorunlarla karşılaşan milyonlarca S6 kullanıcısı var. Yani demem o ki, S6 kağıt üstündeki özelliklerine bakıldığında muazzam bir telefon. Ancak günlük kullanımda o kadar iyi değil. Yüksek fiyatı da LG G4'e göre bir eksi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı