LG G4 vs Galaxy S6

ONUR903

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung Galaxy s6 mı, yoksa LG G4 mü? Nereden alabileceğimi yazarsanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G4 tavsiye etmiyorum kendim kullanıyorum. Şarjı hiç dayanmıyor ısınma problemleri var ve kronik sorunları olan bir telefon. Tek artı yönü var gözümde kamerasını beğeniyorum G4 ün.

İkisi arasından açık ara S6 daha iyi bir telefon. Donanım, performans olarak daha iyi. Ekran olarak iki modelde de gayet kaliteli bir ekran var. Kamera olarakta G4 biraz daha iyi, düşük ışıkta özellikle. Bir de renkleri daha gerçekçi veriyor S6 modeline göre. G4 ayrıca kronik sorunları olan bir cihaz. Her iki telefon da batarya olarak vasat modeller, batarya olarak benzer performansı sunuyorlar. İkisi arasından alınması gereken model S6. Bu modelleri ne kadara buldun?

Lütfen ne olursa olsun G4 almayın ben aldım şuan tüketici hakları mahkemesiyle uğraşıyorum. S6 kat ve kat iyi bir cihaz alabilirsin onu.

İkisi arasından S6 tercih edilebilir. Batarya olarak kötü ikisi de. S6'nın 2550 mAh bataryası var, gün içerisinde oyun amaçlı yoğun kullanacaksanız yetmeyecektir. Gündelik kullanımda ise idare eder.

1500 1700

İkisi arasından açık ara S6 daha iyi bir telefon. Donanım, performans olarak daha iyi. Ekran olarak iki modelde de gayet kaliteli bir ekran var. Kamera olarakta G4 biraz daha iyi, düşük ışıkta özellikle. Bir de renkleri daha gerçekçi veriyor S6 modeline göre. G4 ayrıca kronik sorunları olan bir cihaz. Her iki telefon da batarya olarak vasat modeller, batarya olarak benzer performansı sunuyorlar. İkisi arasından alınması gereken model S6. Bu modelleri ne kadara buldun?
tavsiye edebileceğin başka telefon varmı? 1500 1700

LG G4 tavsiye etmiyorum kendim kullanıyorum. Şarjı hiç dayanmıyor ısınma problemleri var ve kronik sorunları olan bir telefon. Tek artı yönü var gözümde kamerasını beğeniyorum G4 ün.
internette var onlar iyimidir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı